Gražus dviejų sunkvežimių meilės romanas: tokį neįprastą scenarijų bendrovė „Volvo Trucks“ pasirinko siekdama pabrėžti savo populiariausio modelio „Volvo FH“ vairavimo kokybę ir degalų energijos naudojimo efektyvumą.

Ekonomiškumas ir vairavimo malonumas sunkvežimių vairuotojų dažnai priešpastatomi, kaip dvi priešingybės. Kitaip tariant – esą neįmanoma vienu metu džiaugtis abiem privalumais.

Tačiau „Volvo“ siekia pakeisti šį požiūrį. Diegdama degalų taupymo naujoves švedų įmonė įrodinėja, kad vairavimo smagumas ir našumas gali būti suderinami. Tai iliustruoja ir naujausias bendrovės animuotas trumpo metražo filmas, kurio pagrindine ašimi tapo dviejų „Volvo FH“ sunkvežimių meilės istorija.

Trumpame filme pabrėžiami vilkiko privalumai, apimantys degalus taupantį „I-Save“ paketą, įskaitant variklį su turbojunginiu, pavarų dėžę „I-Shift“, „I-See“ ir „I-Torque“ sistemas, taip pat patobulintą aerodinaminį kabinos dizainą – parodytą taip, kaip dar niekam neteko matyti.

„I-Save“ technologija buvo pristatyta 2019 m. ir tapo itin sėkmingai parduodamu „Volvo Trucks“ produktu. Jos funkcijos leidžia kartu sudėjus degalų sąnaudas sumažinti iki 13 proc., palyginus su skaičiais, kurie būdavo pasiekiami prieš įdiegiant „I-Save“.

„Labai didžiuojamės „I-Save“ funkcijomis ir šia meilės istorija norime skirti joms daugiau pelnyto dėmesio. Mūsų klientams „I-Save“ reiškia išskirtinę degalų ekonomiją ir puikų vairavimą, o dauguma šiandien parduodamų „Volvo FH“ sunkvežimių yra aprūpinti „I-Save“, – sako „Volvo Trucks“ variklių produktų vadovas Peteris Franzenas.

Vaizdo klipas buvo nufilmuotas Kroatijoje, o visas realus vairavimas vyko saugiomis sąlygomis uždaroje zonoje.