„A110 Pure“ ir „Légende“ versijos išsaugo laikui nepavaldžius „Alpine“ principus: kompaktiškus matmenis, lengvumą ir veržlumą.

Abejose versijose naudojama ta pati aliumininė konstrukcija, 252 AG pajėgumo, kėbulo centrinėje dalyje įmontuotas bei su 7 laipsnių DCT pavarų dėže suderintas 1,8 litro tūrio variklis bei dvigubų svirčių priekinių ir galinių ratų pakaba.

  • Pure yra lengviausia ir labiausiai į vairuotoją orientuota A110 versija. Ji sukurta vingiuotiems kalnų keliams, kartu išlaikant „Premiere Edition“ serijos minimalizmą ir aukštą kokybę.
  • Légende kasdienes keliones arba ilgesnes išvykas papildo rafinuotumu ir išmanumu. Standartinėje įrangoje yra lengvos, 6 kryptimis reguliuojamos „Sabelt“ markės sėdynės, pilna odos apdaila ir blizgios anglies pluošto dekoracijos salone.

„Alpine“ gama papildyta trimis naujomis kėbulo spalvomis: „Blanc Irisé“ balta, „Bleu abysse“ mėlyna ir „Gris Tonnerre“ pilka.

„A110 Pure“ ir „Légende“ versijų kaina bus paskelbta kovo 6 d., 9 val. 30 min, 4242 stende vyksiančioje „Alpine“ spaudos konferencijoje.