Įdėmiau apžiūrėjus tikrus japoniškus modelius, galima pastebėti vieną keistą detalę – ant priekinio arba galinio bamperio styrantį, anteną primenantį, aksesuarą.

 Dėl jo kilmės ir paskirties yra nemažai spėjimų, apstu pačių neitikinamiausių hipotezių. Dalis vairuotojų įsitikinę, kad įrenginys reikalingas tam tikrų signalų perdavimui ir priėmimui.

Visgi atsakymas į klausimą – kas tai ir kam jis reikalingas – slypi kitur. Praėjusio amžiaus pabaigoje Japonijos automobilių pramonė išgyveno „aukso amžių“. Automobilių gatvėse padaugėjo kelis kartus, o parkavimo vietų daugiau neatsirado, tad statistinis japonas susidūrė su nauja problema – kur palikti asmeninį automobilį.

Valdžia problemos sprendimą patikėjo automobilių gamintojams. Šie klausimą išsprendė automobilius papuošę sulankstomomis antenomis. Jų galuose buvo montuojami specialūs davikliai, leidžiantys tiksliai nustatyti ar automobilis įtilps į tuščią parkavimo vietą. Pastaroji sistema, kol nebuvo pasiūlyti modernesni analogai, puikiai pasitarnavo vairuotojams. Ypač – parkuojantis tamsiuoju paros metu.