Naujasis kiniškas virusas toliau siaučia.

Dėl jo atšaukta ne tik Pekino automobilių paroda, bet ir vienas iš Formulės 1 etapų, Barselonoje turėjusi vykti „Mobile World Congress“ paroda bei Frankfurto mugė „Light + Building“. Pagrindinė Europos automobilių paroda lyg ir turėtų įvykti, tačiau Šveicarijoje taip pat neramu.

Ženevos automobilių parodos organizatoriai pareikalavimo, kad iš užkrėstų šalių vykstantys gamintojai savo atstovų sveikatą tikrintų dar iki atvykstant į Šveicariją. Patikslinama, kad renginio dalyviai turi būti sveiki mažiausiai dvi savaites iki parodos pradžios. Žadama, kad ir pats centras, kuriame vyksta paroda, bus reguliariai valomas ir dezinfekuojamas.

Nepaisant paskelbtų priemonių, daugelis tradicinių parodos dalyvių pranešė, kad šiemet joje nedalyvaus. Užtat ten tikrai bus kinai ir irgi korona viruso sulaukę italai. Žiniasklaidos atstovų laukiama kovo 3 dieną, visiems kitiems lankytojams centras duris atvers dieną vėliau.

Beje, Ženevoje įsikūrusi Pasaulinė sveikatos apsaugos organizacija paskelbė, kad nemato prasmės griežtinti kelionės ir tarptautiniai prekybai galinčių pakenkti apsaugos priemonių.