• Pirmą kartą vyksiančioje „Auto Bazar“ automobilių mugėje bei didžiausiame Lietuvoje testodrome bus galima apžiūrėti ir išbandyti naujos kartos „Dacia Duster“ visureigį.

Naujas dizainas, dėmesys saugumui ir ryškūs visureigio bruožai

Atnaujintas „Dacia Duster“ visureigis pirmą kartą pristatytas 2017 m. rugsėjo mėnesį vykusioje Frankfurto automobilių parodoje, o Lietuvoje pasirodė 2018 m. sausio mėnesį. Po atnaujinimo ikoniško „Dacia“ modelio išorės stilius pasižymi išskirtine ir tvirta išvaizda. Visiškai naujas išorės dizainas pasižymi išraiškingesnėmis linijomis, pabrėžiančiomis galingą automobilio charakterį, o naujo „Duster“ salonas buvo iš pagrindų perdarytas, siekiant sukurti komfortabilią ir patogią aplinką vairuotojui ir keleiviams.

Naujasis „Duster“ siūlomas ir su plačia, juo keliaujančius žmones saugančios įrangos gama: aklosios zonos stebėjimo, greičio ribojimo ir automatine žibintų įjungimo sistemomis. Dabar „Duster“ siūlomas su nauja „4X4 monitor“ įranga, palengvinančia keliones keliu ar bekele – įmontuotas kompasas realiu laiku praneša vairuotojui apie automobilio pasvyrimo kampą. Be to, automobilis išsaugojo visus visureigio bruožus, kurie jo pirmtakui leido pelnyti tokį populiarumą.

Parodos metu – galimybė apžiūrėti ir išbandyti automobilį vietoje

Pirmą kartą vyksiančioje automobilių parodoje „Auto Bazar“ 2018, parodos lankytojai galės apžiūrėti kelias dešimtis naujų automobilių, kuriuos čia pat galės ir išbandyti. „Auto Bazar“ vyks gegužės 18 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. „Naujoji „Dacia Duster“ versija daugybės naujų klientų simpatijas pelno dėl savo patrauklios atnaujintos išvaizdos ir tikrų visureigio savybių,“ – teigia „Sostena“ „Renault“ vykdomasis direktorius Egidijus Gončarovas.

Specialūs pasiūlymai parodos metu

Parodos metu, „Renault“ konsultantai, visus lankytojus ir potencialius klientus konsultuos visais jiems rūpimais klausimais. Negana to, tik šios parodos metu potencialūs pirkėjai galės pasinaudoti ypatingais pasiūlymais, kurie bus taikomi „Dacia Duster“ visureigiui. Pasiūlymo paketas: ypatingos lizingo sąlygos, 5 metų garantija ir 5 metų nemokamas techninis aptarnavimas.

Prieinama kaina                                                                                                                                             

Automobilis panašus į pirmtaką, tačiau kiekviena jo detalė – nauja. Atnaujinus dizainą, visapusiškai pakeitus interjerą ir sumontavus modernią įrangą gamintojas nepadidino kainos. Erdvesnis, daugelio vairuotojų pamėgtas savybes išlaikęs ir visapusiškai patobulėjęs „Dacia Duster“ modelis – už tą pačią kainą.

Naujasis „Duster“ Lietuvoje siūlomas nuo 9 tūkst. 990 Eur. Galima rinktis iš 4 įrangos lygių – „Duster“, „Essentiel“, „Confort“ ir „Prestige“. „Dacia“, siūlydama gerą kokybės ir kainos santykį džiaugiasi pardavimais – šiandien jau užfiksuota daugiau nei milijonas šio modelio pardavimų.