Kadangi elektromobiliai dabar tapo naujausiu mados klyksmu, juos kuria visi, kas tik netingi.

Kas iš to išeis, netruksime sužinoti, o kol kas elektriniu krosouveriu visuomenę bando nustebinti Kalifornijoje veikiantis spartuolis Neuron EV. Automobilis sukurtas panaudojus tam nuosavą platformą ir pozicionuojamas kaip „unikalus modelis, kuriame dera lengvojo automobilio patogumas ir pikapo tvirtumas“.

Neuron EV – planuojamų įgyvendinti projektų rekordininkas. Praėjusių metų lapkritį Šanchajuje vykusioje parodoje China International Import Expo jis pristatė elektrinė visureigį T/ONE su moduliniu kėbulu ir vilkiką TORQ. Pirmasis pateikiamas, kaip „automobilis viskam“, kurį, pagal poreikius, klientas galės perdaryti ir į pikapą, ir į šeimos vienatūrį.

Naujasis krosouveris pavadinimu VEGA (Versatile Electric Grand Automobile), gavo tą pačią platformą, kaip ir T/ONE. Tikėtina, jie turės ir vienodus elektrinius motorus, nors jokios patikimos informacijos apie naujovę dar nėra. Tiksliau, tai – dar tik planuojamas modelis. Neuron EV, be minėtų modelių, dar žada rinkai pateikti elektrinį autobusą, bepilotę krovinių platformą MAP ir šatlą HUB. Planuoja, nors gali būti, kad surinkęs didesnę sumą pinigų, startuolis tiesiog… bankrutuos, o jo įkūrėjai – dings…