Bendrovė „Sostena“, atstovaujanti tokius pasaulyje žinomus automobilių prekės ženklus kaip „Renault“, „Volvo“ ir „Dacia“, nuo dabar siūlo naują paslaugą – taksi automobilių nuomą. Įmonė nuomoja pilnai įrengtus „Dacia Lodgy“ taksi automobilius, kuriuose sumontuota visa reikiama įranga.

 

 „Savo klientams siekiame užtikrinti maksimalų patogumą ir kokybę, – sako bendrovės „Sostena“ atstovas Egidijus Gončarovas. – Nuomojamus automobilius galima apklijuoti specialiais lipdukais, galime pasirūpinti ir taksi plafonais, taksi automobiliams privalomais valstybiniais numeriais. Neveltui nuomai pasirinktas ir „Dacia Lodgy“ automobilis, kuris pasižymi erdvumu (į jį telpa daugiau nei 2,6 tūkst. l krovinių), tvirtumu, patikimumu, mažomis kuro sąnaudomis.“ Pasak E. Gončarovo, „Dacia Lodgy“ automobilių kaina yra mažiausia segmente – jį galima įsigyti vos nuo 33 850 Lt.

 Naują paslaugą jau spėjo išbandyti asociacijos „Taksistai už sąžiningą verslą“ pirmininkas Andrėjus Kotovičius – jo įkurta taksi firma „PRO1“ naudoja 6 bendrovės „Sostena“ nuomojamus automobilius. „Mano pagrindinis rūpestis – valdyti verslą, užsiimti taksi logistika, – sako „PRO1“, vienintelės taksi firmos, leidžiančios atsiskaityti NFC technologija paremtomis lustinėmis kortelėmis, vadovas. – Tai, kad nuomojanti įmonė pasirūpina nuolatine automobilių technine priežiūra, nuima didelę naštą nuo pečių.“

 Pirmą kartą „Dacia Lodgy“, gaminamas naudojant tą pačią platformą kaip ir antrosios kartos „Dacia Sandero“ ir „Dacia Logan“  modeliai, buvo pristatytas 2012 m. Ženevos automobilių parodoje, Vėliau šis modelis šeimos automobilių kategorijoje buvo įvertinti prestižiniu „L’Argus Trophy“ apdovanojimu už erdvų saloną, technines automobilio charakteristikas ir gerą kokybės bei kainos santykį. Automobilis taip pat buvo įvertintas už mažiausias klasėje automobilio eksploatacijossąnaudas ir didelę išliekamąją vertę – 49 proc. automobilio pradinės kainos po trejų metų, kasmet nuvažiuojant 25 000 kilometrų.

 UAB „Sostena“ – viena didžiausių lengvųjų automobilių prekybos, nuomos ir remonto paslaugų įmonių Lietuvoje, veikianti daugiau nei 20 metų. Įmonė naujais „Volvo, „Renault“ ir „Dacia“ automobiliais prekiauja Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.