Seulo automobilių parodoje „Renault Samsung Motors“ atskleidė naujausią savo kozirį – čia buvo pademonstruotas naujojo parodomojo „XM3 INSPIRE“ dizainas.

Konkurencingame kompaktiškų automobilių segmente šis modelis neabejotinai išsiskiria savo unikaliu ir inovatyviu dizainu ir žymi naują „Renault Samsung Motors” dizaino etapą.

XM3 INSPIRE“ dizainas harmoningai apjungia iš pažiūros nesuderinamas savybes. Tai ir visureigis ir dinamiškas sedanas be jokių automobilio erdvės ar talpumo kompromisų. Viršutinė automobilio dalis yra aptaki ir dinamiška, kokia būdinga sedanams. Paslėpta stogo linija, chromo juostos ir stiklinis stogas – visa tai atskleidžia elegantiškąją automobilio pusę. Tuo tarpu apatinė jo dalis yra tvirta ir masyvi kaip visureigio: didelės juodos ratų arkos, 19 colių ratai ir plačios dizaino detalės. Dvigubas aliuminio išmetimo vamzdis išryškina sportiškąją naujojo automobilio pusę.

Renault Samsung Motors“ pristatytas parodinis „XM3 INSPIRE“ automobilis savo linijomis reprezentuoja ateities transporto priemonę, kur puikiai dera visureigio sportinė proporcija ir sedano elegancija. Siekdami patenkinti mūsų klientų lūkesčius Pietų Korėjoje, siekėme sukurti elegantiškiausią pasaulyje automobilį – simbolinį modelį, kuris žymės tikrą „Renault Samsung Motors“ dizaino transformaciją,“ – teiga Laurens Van den Acker, „Groupe Renault“ dizaino vadovas.

Automobilis Pietų Korėjos rinkai bus pristatytas pirmojoje 2020-ųjų metų pusėje. Tikimasi, kad šio modelio pardavimai leis „Group Renault“ žengti tvirtą žingsnį įgyvendinant savo tarptautinio augimo strategiją.