• Pirmą kartą pasaulyje „Renault“ pristatė EZ-ULTIMO koncepciją, aukščiausios kokybės automobilį-robotą, skirtą dalijimosi transporto priemone paslaugoms, taip pat „Renault“ ateities aukščiausios kokybės mobilumo viziją – išplėstinė mokomoji patirtis (AEX)

Paryžiaus automobilių parodoje „Renault“ pristato visą tvaraus mobilumo ir automobilių dalijimosi ateities viziją su trimis automobilių-robotų koncepcijomis:

EZ-ULTIMO, automobilis-robotas, užtikrinantis aukščiausios kokybės judumo patirtį,        
EZ-PRO, automobilis-robotas, skirtas paskutiniajam kelionės etapui,
EZ-GO, automobilis robotas, skirtas kasdieninėms dalijimosi automobiliu mieste paslaugoms.         

Šis naujos rūšies mobilumas dabar suteikia galimybę atrasti, kaip galima naujai panaudoti kelionės laiką. Išplėstinės mokomosios patirties kapsulė, kurią savo stende pristato „Renault“ įmonių grupė, siūlo išbandyti realistinę svaiginančią patirtį automobilyje, suderinančią mokomąjį turinį, įvairialypę informacijos terpę ir mobilumą taip, kad būtų atrandamos naujos kelionės laiko panaudojimo galimybės.

Šioje parodoje atraskite naująjį „Kadjar“

„Renault“ stende pristatomas dar patrauklesnio stiliaus ir patogesnis naujasis „Renault Kadjar“. Automobilis išlaikė visas tradicines visureigio savybes, bet kartu yra dinamiškesnis ir modernesnio stiliaus, tad dar labiau patrauklesnis kaip visureigis. Čia ypatingas dėmesys skiriamas patogumui, kokybei ir ergonomikai. Automobilio kabina pertvarkyta taip, kad būtų užtikrintas dar didesnis kasdieninio komforto lygis.

Naujoviški benzininiai ir dyzeliniai varikliai, padidina degalų naudojimo efektyvumą bei našumą ir suteikia didesnį vairavimo malonumą. Naujojo „Renault Kadjar“ 1,3 l TCe GPF benzininis variklis gali būti 2 galių (140 ir 160 AG). Šį naujos kartos variklį sukūrė aljansas, bendradarbiaudamas su „Daimler“. Jis atitinka aukščiausius abiejų partnerių kokybės standartus ir suteikia didesnį galios spektrą nei ankstesnysis TCe variklis. Taip pat pasižymi didesniu sukimo momentu (ypač esant nedideliam variklio greičiui), mažesniu išmetamųjų teršalų kiekiu ir žemesniu energijos suvartojimo lygiu.

Parodoje pristatomi naujos kartos dyzeliniai varikliai, ta proga pervadinti į „Blue dCi“, su integruotomis naujausiomis teršalų išmetimo mažinimo sistemomis. Naująjį „Kadjar“ bus galima įsigyti su 1,5 „Blue dCi“ 115 AG ir 1,7 „Blue dCi“ 150 AG varikliais.

„ZOE Iconic“ – naujas ribotas leidimas

ZOE automobiliai, kurių parduota daugiau kaip 110 000 vienetų, yra Europoje geriausiai parduodama elektra varoma transporto priemonė. Nuo pat šio automobilio gamybos pradžios, 2012 metais, jis buvo elektrinių transporto priemonių rinkos ikona. Tad visiškai neatsitiktinai nauja riboto leidimo ZOE automobilių serija, pristatoma Paryžiaus automobilių parodoje, buvo pavadinta „Iconic“ (liet. ikona). Naujoji automobilio versija išskirtinės pilkos spalvos apmušalais, aukštikalnių pilkumo kėbulu ir 17 colių aliuminio ratlankiais. Kaip priedas ZOE automobilyje viename lygyje su bagažo skyriaus slenksčiu dabar montuojamas dar vienas išradingas bagažo skyriaus aukštas, taip atlaisvinama daugiau vietos bagažui, nes trosai yra patalpinami šiame dvigubo dugno skyriuje. Galiausiai „Iconic“ automobiliuose montuojami R110 ir Q90 varikliai, leidžiantys realiai pasiekti iki 300 km greitį.

Kad kasdieninis elektrinių transporto priemonių vairuotojų gyvenimas būtų lengvesnis, siūloma nauja paslauga, kurios dėka kelionės tampa išmanesnės, nes suteikiama informaciją apie visą kelionės laiką (kelionė + akumuliatoriaus krovimas), o vairuotojas nukreipiamas į tinkamiausią įkrovimo punktą. Pirmą kartą rinkoje prie šios programos galima prisijungti per išmanųjį telefoną. Visos paslaugos dabar yra sujungtos vienoje programėlėje – „My Renault“.

„Moov’In Paris“ ir naujos mobilumo paslaugos                             

Reaguodama į sparčius klientų elgesio pokyčius, „Renault“ įmonių grupė siūlo naujas mobilumo paslaugas, pasitelkdama dalijimosi automobiliais sprendimus, greitojo aptarnavimo paslaugas, trumpalaikę nuomą ir (iki 2022 metų) mobilumo paslaugas su savavaldėmis transporto priemonėmis-robotais.

Įmonių grupė – su 5000 ZOE automobilių 8 didžiuosiuose Prancūzijos miestuose, – pirmaudama Europoje pagal teikiamas automobilių dalijimosi paslaugas, nusprendė komercinį elektrinio judumo pasiūlymą paryžiečiams, Il de Franso gyventojams ir svečiams, palaipsniui diegti Prancūzijoje, naudodamasi „Marcel“ (greitojo aptarnavimo vežimo paslaugos) [https://www.rcibs.com/en/news/french-start-marcel-announces-launch-ecothe-first-range-chauffeur-driven-vehicles-100-electric], „Moov’In.Paris by Renault“ (laisvo judėjimo paslaugos) ir „Renault Mobility“ (trumpalaikė nuoma). 2019 metų pabaigoje Prancūzijoje pagal šiuos skirtingus pasiūlymus bus galima naudotis 2000 elektrinių transporto priemonių.