„Renault ZOE” pasirodys naujoje Luco Bessono romantinėje komedijoje.

Philippe Lellouche režisuotoje komedijoje „Princas (beveik) žavingas“ („Un prince (presque) charmant”) vaidina Vahina Giocante ir Vincentas Perezas. Filmas ekranuose pasirodys 2013-ųjų sausio 9 dieną.

Jeanas-Marcas (vaidina Vincentas Perezas) yra laisvo laiko visiškai neturintis ir dėl karjeros išprotėjęs keturiasdešimtmetis savimyla. Tačiau tik iki tol, kol sutinka laisvę ir teisingumą vertinančią Marie (vaidina Vahina Giocante). Verslininkas ir jauna moteris neturi nieko bendro ir niekada nebūtų susitikę, tačiau likimas nusprendžia kitaip. Pirmą kartą didžiajame ekrane pasirodantis „Renault Zoe” tampa jungtimi tarp dviejų radikaliai skirtingų asmenybių. Automobilis filme figūruoja tarsi atskiras aktorius, suteikiantis itin reikalingą ramybę Jeano-Marco asmenybės pokyčiams.

„Renault” myli kiną

Artimi „Renault” ryšiai su kinu prasidėjo jau nuo pat pirmojo brolių Liumjerų filmo, kuriame prie „Type A” automobilio vairo buvo įamžintas Louisas Renault. Juosta buvo filmuota lauke, prie netoli Paryžiaus ir „Renault” gamyklų įsikūrusios pirmosios kino studijos Billancourte.

„Renault” domisi visomis kino formomis. Kompanija remia įvairius kino festivalius – Kanų, Deauvillio, Alpe d’Huez, Marakešo, Londono, San Sebastiano ir Valjadolido, bei kino institucijas – Meno ir kino technikos akademiją (Académie des Arts et Techniques du Cinéma), organizuojančią „Cezario“ apdovanojimus ir „Auksinės nakties“ („Nuits en Or“) trumpametražių filmų apdovanojimus. Per 110 metų tūkstančiai „Renault” automobilių atveždavo pasaulines kino žvaigždes į filmų premjeras ar pokylius.

„Renault” taip pat skolina automobilius filmų kūrėjams ir televizijoms Prancūzijoje bei visame pasaulyje. „Renault” modeliai yra naudojami įspūdingiems kaskadiniams triukams bei pašėlusiose scenose – kompanijos automobiliai pasirodė tokiuose įžymiuose filmuose kaip „Ir Dievas sukūrė moterį“ („And God Created Woman”), „Žudymo vaizdas ir lankytojai“ („A View to a Kill and The Visitors”), „Piko valanda 3“ („Rush Hour 3”) ir „Neliečiamieji“ („Intouchables”), itin populiarioje 2011-ųjų Prancūzijos juostoje su François Cluzet ir Omaru Sy.


„Renault” įkūnija savo meilę kinui ir televizijai aktyviai plėtodama bendradarbiavimą bei organizuodama produktų demonstravimą (2011 metais – beveik 300 pilnametražių ir trumpametražių filmų).