Publika „Clio“ išrinko 2019 metų Ženevos automobilių parodos „Auto Plus / RTL / Turbo Grand Prix“ geriausiu automobiliu. Tai puikus įvertinimas kultiniam įmonių grupės miesto automobiliui. 8-nių parodos metu pristatytų automobilių modelių kovoje jis laimėjo 56 procentus balsų.

Šis „Clio“ atverčia naują 1990 metais prasidėjusios istorijos puslapį. Per beveik 30 metų parduota 15 milijonų „Clio“ automobilių. Tai yra geriausiai parduodamas prancūziškas automobilis pasaulyje. 2019 metai žymi penktos kartos pradžią ir pasiryžimą išlikti savo segmento lyderiu. Naujasis „Clio“ pasižymi erdviu ir novatorišku interjeru, plačiausiais savo kategorijoje ekranais ir nauja „Easy Link“ multimedijos sistema. Be to, daugeliu aspektų jis yra „Renault“ ir viso segmento pionierius. Naująjame „Clio“ įrengta E-TECH hibridų technologija ir pažangi pagalba vairuojant. Tai pirmasis žingsnis autonominės transporto priemonės link.

„Džiaugiamės, kad visuomenė entuziastingai vertina naująjį „Clio“ dizainą. Iš pirmo žvilgsnio matosi, kad tai – interjero revoliucija. Išmaniojoje automobilio salone pagrindinis dėmesys skirtas technologijoms, komfortui ir vairuotojo bei visų keleivių erdvei. Naujasis „Clio“ yra universalus automobilis, kuris įdiegtų technologijų dėka dar labiau palengvins mūsų klientų kasdienį gyvenimą.“ – komentuoja Antuanas Geninas, Vidaus dizaino padalinio viceprezidentas.

„Tai pirmasis šio naujojo „Clio“ ir visos komandos, dirbusios, kad būtų sukurtas visų laikų geriausias „Clio“, apdovanojimas. Mums malonu matyti, kad mūsų komandos entuziazmą plačiai dalijasi ir palaiko visuomenė bei daugybė gerbėjų. Tai ir yra tikrasis ženklas, kad pasitikima „Renault“ ir naujuoju „Clio“, kuris pristato ateities produktų seriją – automobilius su interneto ryšiu, elektrinius bei autonominius automobilius.“ – sako Oliveris Brosse, Naujojo „Clio“ programos direktorius.