2020 modelinių metų amerikiečių naujovė skirta Kinijos rinkai, tačiau galima spėti, kad taip pat atrodys pasaulinis Opel Insignia.

Apie tai, kiek automobilis kainuos ir kada debiutuos, kol kas nepranešama, tačiau kelias naujovės nuotraukas savo tinklapyje jau paskelbė Kinijos pramonės ir informacinių technologijų ministerija.

Vidutinio dydžio automobilis gavo palyginti mažus ratus ir atrodai liūdnokai, tačiau labai tikėtina, jog galingesnę versiją GS (ar GSi Europoje) papuošiantis aptakas suteiks modelio daugiau agresyvumo.

Didžiausi skirtumai, lyginant su dabartine Regal versija, laukia automobilio priekio – žibintų kampai nuleisti žemyn, kas primena kito vokiečių gamintojo – Audi – sprendimą. Analogišką optiką gavo ir naujoji Opel Corsa.

Taip pat priekinėje dalyje yra radiatoriaus grotelės su koriniu piešiniu ir per visą ilgį einančiu chromuotu apdailos elementu, o oro įsiurbimo angas puošia šviesos diodai. Galinėje dalyje pokyčiu, bent kol kas, neįvyko.

Aišku, tam tikrų pokyčių bus ir salone, tačiau tikėtina, kad jie nebus dideli. Modelis bus siūlomas su 1,3 l turbininiu varikliu arba 2,0 l agregatu.