Generalinis PSA Group direktorius Karlosas Tavaresas pareiškė, kad jis asmeniškai yra suinteresuotas britų prekių ženklų Jaguar Land Rover prisijungimu.

 Pasak K. Tavareso, PSA, kalbant apie Premium segmentą, naudinga būtų naudinga turėti net DS prekių ženklą, tad svarstomi „įvairūs variantai“. Tiesa, jis netruko patikslinti, kad su indų Tata Motors, kuriai šiuo metu priklauso abu prekių ženklai, derybų dar nebuvo.

Susijungimas būtų naudingas abiem gamintojams, tačiau daugiau išloštų britai, kadangi jiems dabar tenka kovoti su mažėjančiais pardavimais ir dideliais nuostoliais. Atkreipdamas dėmesį į sėkmingą Opel prekių ženklo atgimimą, PSA vadovas išsakė prielaidą, kad analogiškai jie galėtų padėti ir Jaguar Land Rover.

Indai netruko sureaguoti į tokius prancūzų pareiškimus ir netrukus išplatino pareiškimą, kad Tata Motors nesiruošia parduoti Jaguar Land Rover ar bent dalies įmonių akcijų.

Įdomu tai, kad šią savaitę tai jau antras toks pranešimas, kuriame teigiama, kad PSA ieško galimybių susivienyti su kitu automobilių gamintoju. Kiek anksčiau buvo pasirodžiusi informacija, kad prancūzai derasi su Fiat Chrysler dėl bendros platformos super automobiliams ir elektromobiliams kūrimo.