„Visureigis“ kurio gamybai panaudota Ferrari 308 Dino GT4, yra toks vienintelis. Beje, nors automobilis parduodamas, jo kaina dar nenurodyta.

Iš pradinės Dino versijos jame liko ne tiek jau daug. Pirmiausia iš keturiems žmonėms skirto automobilio dingo dvi vietos ir visą atsilaisvinusią erdvę užėmė variklis. Jis, nors ir liko gamyklinis, aukciono Worldwide Auctioneers teigimu, buvo gerokai patobulintas.

Tiesa, kas buvo pakeista, taip pat, kol kas, nepranešama, tačiau žinoma, kad automobilio ir variklio rekonstrukcija atsiėjo apie 26 000 JAV dolerių. Varo jį 3,0 l V8 240 AG galios variklis.

Visgi pagrindinis skirtumas – važiuoklė, kurią kūrė DriverSource iš Teksaso. Ji gerokai padidino automobilio prošvaisą, pakaba gavo reguliuojamus amortizatorius ir spyruokles, leidžiančias keisti prošvaisos aukštį. Buvo iš naujo sureguliuotas vairo mechanizmas, automobilis apmautas 15 colių ratlankiais su aukšto profilio padangomis ir t.t.

Papildomai automobilyje buvo sumontuoti Hella žibintai ir specialiai jam pagamintas bamperis su tempimo kilpomis. Po visų patobulinimų Ferrai Dino labiau primena ne sportinį automobilį, o Lancia Stratos.

Parduos jį Er Rijade vyksiančiame aukcione, tačiau tai nutiks tik lapkričio 23 d.