Sekmadienį, birželio 16 dieną, Panevėžio miesto gatvėse eismas vyko ne tik įprasta tvarka – Paliūniškio gatvėje automobiliai lėkė maksimaliu įmanomu greičiu ir manevravo tarp ant kelio išdėliotų kūgelių.

Tačiau policijos kontrolės šįkart neprireikė – eismą šioje gatvėje kontroliavo „Panevėžys SC-Team“ kolektyvas, padėjęs Kauno autoklubui surengti slalomo varžybų serijos „Liqui Moly“ iššūkis „Eolto“ taurei laimėti“ antrojo etapo varžybas.

Iš viso buvo išdalinta daugiau nei 50 startinių numerių, o slalomo dalyviai susirungė šešiose klasėse. Kiekvienas jų turėjo po tris važiavimus, iš kurių du geriausi buvo įskaitiniai. Tiesa, kadangi visi važiavimai įvyko sklandžiai ir gana greitai, todėl varžybų organizatoriai norintiems dar kartą įveikti trasą padovanojo po ketvirtą važiavimą, tačiau jo rezultatas į bendrą suvestinę nįėjo.

Pirmasis važiavimas prasidėjo esant šlapiai kelio dangai, nes nežymiai linojo. Tačiau trasa greitai džiuvo ir toliau varžybos tęsėsi ant sausos dangos.

Jaunimo ir moterų klasė

Šįkart jaunimo klasėje startavo tik viena Gertrūda Laurinavičiūtė, taigi varžovų ji sau daugiau ir neturėjo. Startavo ji dar ir moterų klasėje, kur tarp keturių dalyvių parodė trečią rezultatą. Moterų klasės nugalėtojai Kristinai Kučinskaitei ji pralošė daugiau nei 30 sekundžių. Tačiau antrąją vietą šioje įskaitoje užėmusi Olga Židovlenkova buvo itin arti pergalės. Ji nuo K. Kučinskaitės atsiliko vos 0.15 sek.

FWD klasė

Priekiniais ratais varomų automobilių įskaitoje startavo 15 dalyvių, o nugalėtoju čia tapo Vytautas Kaziukonis. Tačiau Darius Gutauskas nuo jo atsiliko tik 2.35 sek. Trečioji vieta atiteko Aurimui Nasickiui, pralošusiam dar 1.36 sek.

RWD įskaita

Galiniais ratais varomų automobilių klasėje prie starto išsirikiavo 10 automobilių. Kova vėl virė iki paskutinio trasos centimetro, o pirmus du dalyvius skyrė mažiau nei viena sekundė. Julius Povilauskas buvo pirmas, o nuo jo 0.86 sek. atsilikęs Darius Jakštonis liko antras. Trečiąją vietą užėmė Tadas Petronis, pralošęs nugalėtojui 2.23 sek.

AWD klasė

Trys – tiek dalyvių susirinko į visais ratais varomų automobilių klasę. Pirmąją vietą čia užėmė Audrius Stanis, o 1.51 sek. jam pralošęs Arūnas Vitkevičius buvo antras. Trečia liko Olga Židovlenkova, pralošusi dar 5.25 sek.

Laisva klasė

Laisvoji įskaita sekmadienį tradiciškai buvo gausiausia. Į ją užsiregistravo net 20 dalyvių. Greičiu šioje įskaitoje niekas neprilygo Dariui Jakštoniui.

Jis beveik trijomis sekundėmis pranoko antroje vietoje likusį Arūną Vitkevičių, kuriam iškovoti šią poziciją buvo itin sunku, nes kartu su dar dvejais dalyviais jis tilpo į 0.72 sek. intervalą. Trečią vietą užėmęs Julius Povilauskas jam nusileido vos 0.09 sek., o ketvirtas likęs Darius Kutavičius atsiliko dar 0.63 sek.

Trečias etapas

Po itin ataklių antrojo etapo varžybų Panevėžyje, slalomo serija „Liqui Moly“ iššūkis „Eolto“ taurei laimėti“ kelsis į Telšius, kur varžybos numatytos liepos 7 dieną.