Opelis su modeliu „Astra“ šiemet išgyvena pakylimą. Laimėtas ne tik Lietuvos, bet ir Europos „Metų automobilio“ titulas, augantis susidomėjimas, didėjanti paklausa. Visa tai verčia gamintojus ieškoti naujų kelių, kaip pateisinti pirkėjų lūkesčius. Vienas jų – naujasis 1,6 l dyzelinis 160 AG variklis su dvejomis turbinomis.

Būtent modelius su tokiais varikliais prieš keletą dienų auto srities žurnalistams pristatė Opel atstovai. Ypatingai gerai nuteikė tas faktas, kad Opel suprato, jog automobilį reikia ne tik apžiūrėti ir pasidžiaugti nauja išvaizda ar medžiagomis, tačiau ir būtina išbandyti. Tad trečiadienį ryte keli, skirtingų spalvų ir turintys skirtingas pavarų dėžes, modeliai iš Vilniaus linksmai skriejo į Burbiškio dvarą.

Atkreiptinas dėmesys – į Burniškio dvarą esantį netoli Anykščių ir neturinti nieko bendro su tulpėmis, tačiau tokį pat žavų ir įdomų, kaip ir visuomenei kiek geriau žinomas „Tulpių šventės“ organizatorius.

Sudarant sąlygas išbandyti visus automobilių privalumus, organizatoriai parinko tokį maršrutą, kad buvo ir asfaltuotų kelių, ir žvyrkelių, o norintys, savarankiškai galėjo taškyti balas miško keliukuose arba pralėkti vis labiau asfaltu „pasidengiančiu“ betoniniu keliu Molėtai – Vilnius.

Keli šimtai kilometrų skirtingais keliais, galimybė čia pat palyginti kaip veikia mechaninė ir automatinė pavarų dėžės, jausti, kaip veikia juostų stebėjimo funkcija ar reaguoti į perspėjamus, apie susidūrimą informuojančios sistemos, signalus – visa tai net per trumpą laiką leido neblogai pažinti naująjį Opel Astra Sport Tourer ir susidaryti nuomonę apie šį, tituluotą, modelį, tačiau tikimės, kad dar bus galimybė pabandyti automobilį keletą dienų ir paruošti apie tai platesnę apžvalgą.

Prim.lt