Čia pastebima neregėta naujojo kompaktinio miesto visureigio Peugeot 2008 paklausa – per du mėnesius, kai automobilis buvo pristatytas rinkai, gamykla jau gavo 26.000 užsakymų. Peugeot bendrovė pranešė, kad būtina padvigubinti gamybos apimtis ir savo Prancūzijos gamyklose papildomai įdarbins 200 darbuotojų.

Kaip nurodė „Peugeot Baltic“ rinkodaros direktorė, Kerli Maro, dėl aukštos prošvaisos ir nedidelių matmenų Peugeot 2008 vertina miestų gyventojai, kurie važinėja besikeičiančiomis sąlygomis, esant intensyviam miesto transporto judėjimui. „Iki šiol rinkoje nepakankamai buvo tenkinami šios tikslinės vartotojų grupės poreikiai. Todėl greičiausiai Peugeot 2008 ir sukėlė tokį ažiotažą. Automobilis pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis ir juo lengva važiuoti sudėtingesnėmis oro sąlygomis. Tačiau jis kompaktiškas, kad būtų galima patogiai pastatyti prie prekybos centrų“, – sako Kerli Maro.

 Siekiant patenkinti augančią paklausą, Peugeot Prancūzijos gamyklos Miuluze vadovybė nusprendė artimiausiais mėnesiais beveik dvigubai padidinti gamybos tempus – vietoj dabar pagaminamų 310 automobilių, rugsėjo viduryje planuojama per parą išleisti jau 520 automobilių, o spalio viduryje – 615 automobilių. Padidinus gamybos apimtis, per keletą mėnesių gamykloje bus sukurta 200 naujų darbo vietų, o naujieji automobiliai bus gaminami dvi pamainas.

 Galima užsisakyti 4- ių komplektacijos lygių miesto visureigį, besiskiriantį dinamine išore ir pagamintą iš kokybiškų medžiagų. Iš 26.000 automobilių, kurie iki šiol buvo užsakyti Europoje, 73% iš jų bus sukomplektuoti pagal du aukščiausius komplektacijos lygius. Galima pasirinkti du siūlomus dyzelinius ir du benzininius variklių tipus, iš kurių pats ekonomiškiausias – Hdi, 100 km. vidutiniškai sunaudojantis 3,8 ltr. kuro.