„Mitsubishi Motors” informuoja, kad dėl su autorinėmis teisėmis susijusių problemų, Europoje globalus mažos klasės automobilis „Mitsubishi Mirage” vadinsis „Mitsubishi Space Star”.

Tokiu būdu bus atgaivintas 1998-2006 metais gaminto kompaktinio vienatūrio vardas, gerai žinomas Europos automobilių mylėtojams.

„Space Star” buvo gaminamas Nyderlanduose ir garsėjo savo erdviu salonu, patogumu bei praktiškumu. Naujasis „Space Star” savo pirmtaką primins tuo, jog mažame automobilyje įmanoma sutalpinti neįtikėtinai daug.

„Mitsubishi Space Star” yra 3,71 metro (B klasės) hečbekas, sveriantis vos 845 kilogramus. Jo degalų sąnaudos siekia vidutiniškai 4 litrus 100 kilometrų kelio, o anglies dvideginio emisija neviršija 92 gramų kilometrui. Automobilyje yra 5 sėdimos vietos, o bagažinės tūris siekia 235 litrus.

Nuo praėjusių metų kovo, „Mitsubishi” mažylis gaminamas naujojoje gamykloje Čonburio provincijoje Tailande. Per metus nuo konvejerio čia turėtų nuriedėti apie 120 000 „Mirage/Space Star”. Europoje naujasis „Mitsubishi” modelis debiutuoja vasario mėnesį.