• Atnaujintas „Opel”  lengvojo komercinio transporto asortimentas –  „Movano”, „Vivaro” ir „Combo Cargo”.

Naujas „Opel Movano” dabar dar modernesnis ir patogesnis, o naujoviškas priekio dizainas parodo, kad tai tikras „Opel” šeimos narys. Platus išmanių pagalbinių sistemų asortimentas leis važiuoti ir dirbti dar saugiau, nei bet kada anksčiau. Galinio vaizdo kamera, nematomos zonos šone stebėjimo ir išvažiavimo iš eismo juostos įspėjimo sistemos užtikrina vairuotojo, keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumą. Naujas „Movano“ turi modernią informacijos-pramogų sistemą, suderinama su „Apple CarPlay” ir „Android Auto” bei greitai veikiantį 7 colių jutiklinį ekraną. „Navi 50 IntelliLink Pro” sistema debiutuojanti naujame „Movano”, leis naudotis išskirtinėmis ryšio galimybėmis, o išmanų telefoną galima pakrauti belaidžiu būdu.

Visapusišką matomumą užtikrina nematomos zonos šonuose stebėjimo ir įspėjimo bei galinio vaizdo kameros sistemos. Vairuojant furgono versiją su aklinu salono ir krovinių skyriaus atskirimu, vairuotojui nereikės pasikliauti vien tik vaizdu šoniniuose veidrodėliuose – dabar galinį vaizdą jis galės stebėti 7 colių dydžio ekrane. Ši sistema bus prieinama su priekiniais ir galiniais automobilio statymo jutikliais, kurie yra „Easy Park & Sight” komplekto dalis. „Opel“ lengvojo komercinio transporto asortimente, „Movano“ yra vienas didžiausių furgonų. Vairuojant didesnių matmenų transporterį ar furgoną, didelį poveikį turi stiprus šoninis vėjas ir tai yra silpnoji furgonų vieta. Šoninio vėjo stabilizavimo sistema – tai naujovė siūloma su naujuoju „Movano“. Pučiant stipriam šoniniam vėjui, ši sistema aktyvuoja ESP (elektroninė stabilumo sistema), o vairuotojas įspėjamas specialiu ženklu prietaisų skydelyje. „Movano“ standartinės įrangos asortimente yra automatiškai įsijungiantys langų valytuvai ir artimųjų šviesų žibintai.

„Movano“ kabina – tai modernus biuras. Naujai suprojektuotame salone ir ergonomiškai įrengtose 22 įvairių dydžių dėtuvėse galima patogiai pasidėti kasdien darbe naudojamus daiktus. Išmani 10,5 l „FlexTray” dėtuvė priekyje atsidaro kaip stalčius ir talpina A4 formato dokumentus. Kaip ir anksčiau, naujas „Movano” turės keturis skirtingus ilgius ir tris aukščius, galės gabenti iki 4,5 t ir 17 kubinių metrų krovinį. Priklausomai nuo versijos, „Movano“ talpina iki 5 euro palečių.