Saulėtą  rugsėjo 21-osios sekmadienio popietę ramų Mosėdžio gyvenimą sudrumstė variklių gaudesys, padangų cypimas ir didžiuliai kamuoliai dūmų. Ne tikrai niekas neužsidegė, nelaimių taip pat nebuvo. Tiesiog Skuodo auto klubas „Medinis ratlankis“ miestelio gyventojams ir Mosėdžio vaikų globos namų auklėtiniams surengė mažą drift (šonaslydžio) šou.

 

Visa tai prasidėjo nuo to, jog į vaikų globos namus auto klubo nariai atvežė dovanų naują šaldiklį, kuris vaikučiams buvo labai reikalingas.

a Custom

Norėdami, kad naujas prietaisas nestovėtų tuščias, klubo draugai – UAB „Ledna“ pasirūpino ledais, tačiau net ir pilvą prikimšęs gali gyvenimu nesidžiaugti.

b Custom

Suprasdami tai, klubo nariai vaikinus ir merginas pakvietė į centrinę Mosėdžio gatvę, kuri, laikinai ją uždarius, tapo improvizuota drifto trasa. Specialiai driftui ruoštas automobilis jau laukė savo keleivių.

Su Mosėdžio seniūno Augenijaus Zabičio pagalba miestelio centras sulaukė, panašu, daugiau žmonių negu paprastai būna per daug atlaidūs. Pasirodo mosėdiškiai mėgsta autosportą, tad po kiekvieno pravažiavimo negailėta plojimų. Be abejo vyrukai diskutavo ir apie tai, kas ir kaip iš jų galėtų taip pravažiuoti. Kaip sakė BMW vairuotojas Valdas Vindžigelskis, kuriam teko tą dieną būti to triukšmingo automobilio pilotu, jis sulaukė net pasiūlymų iš vietinių kaip ir kokia trajektorija važiuoti, kad būtų didesnis „efektas“. Pasirodo mosėdiškiai driftą jau buvo išbandę, bet ne visada sėkmingai.

Po paskutinio važiavimo žiūrovai  BMW vairuotojui padėkojo už įsimintinas akimirkas ir klausė, kada dar bus „tokių vaizdų“.

d Custom

Pasibaigus važiavimams žiūrovai ir Mosėdžio svečiai turėjo galimybę iš arčiau apžiūrėti tą bolidą, kuris sugebėjo per trumpą laiką suplėšyti 3 komplektus padangų, kurių paprastam vairuotojui būtų užtekę keliems sezonams.

O kaip be bendros foto atminčiai, kurioje visi šios mažos šventės Mosėdyje kaltininkai.

e Custom

Mosėdžio vaikų globos auklėtiniai po renginio pakvietė Skuodo auto klubo „Medinis ratlankis“ narius puodeliui arbatos. Pasišnekučiuota, pasidalinta įspūdžiais, kurių tikrai tą dieną buvo daug…

Padėdami tiems, kuriems daug ko trūksta, norime parodyti, kad mūsų galvose ne vien tik greitis ir adrenalinas…

c Custom

Klubo vardu norim padėkoti visiems padėjusiems ir prisidėjusiems prie šio mažo renginuko: visų pirma visiems automobilių slalomo pirmenybių „Medinis ratlankis 2014“ dalyviams, Mosėdžio seniūnui Augenijui Zabičiui, PIZZA & KEBAB HOUSE, UAB „Ledna“, interneto portalui autoprim.lt, nepriklausomam Skuodo rajono laikraščiui „Mūsų žodis“, taip pat didelis dėkui ir vyrukams Dovydui, Valdui ir Romui, kurie pasistengė, kad šonaslydis ilgam įsimintų mosėdiškiams…

 

Klubo „Medinis ratlankis“ informacija ir nuotraukos