Lietuvos motociklų sporto federacija (LMSF) turi naują vadovą. Praėjusią kadenciją LMSF vadovavusį Robertą Benediktavičių pakeis Giedrė Janušauskė, iki šiol ėjusi generalinės sekretorės pareigas. G.Janušauskė – patyrusi LMSF vadovė, federacijoje ji dirba jau 12 metų, o motociklų sporto srityje – 18.

Gegužės 5 d. balsavimo metu 36 klubų atstovai savo balsus atidavė taip: G.Janušauskė – 20, R.Benediktavičius – 16.

„LMSF esu užėmusi daugybę skirtingų pareigų, tik prezidente dar nebuvau. Kai prieš 18 metų atėjau dirbti į Baltijos motoklubą, žinojau tik motociklų plento žiedą, nes esu kaunietė, užaugau prie Nemuno žiedo. Tuomet, išgirdusi, kad yra dar ir motokrosas bei kitos disciplinos, supratau, kad turėsiu daug ko išmokti. Todėl ėmiau gilintis ne tik į motosportą, bet ir jo vadybą – baugiau studijas Lietuvos sporto universitete“, – prisiminė G.Janušauskė.

Šiuo metu Lietuvoje populiariausios motosporto disciplinos – motokrosas, Enduro, Supermoto, plento žiedas, motobolas.

„Aš visą laiką akcentavau bendravimą – reikia išklausyti kiekvieną. Nes geriausi rezultatai yra pasiekiami komandiniu darbu. Kai aišku, kas už ką atsakingas. Taip pat stengsiuos skirti daug dėmesio vaikų sportui, nes turime auginti naują sportininkų kartą. Todėl vaikų stovyklos ir treniruotės bus prioritetas. Taip pat – rinktinių formavimas, dalyvavimas Europos ir pasaulio čempionatuose. Svarbi sritis bus motosporto viešinimas – visuomenė turi gauti išsamią informaciją apie svarbiausius renginius ir mūsų sportininkų pasiekimus” – paaiškino savo strategiją naujoji LMSF prezidentė G.Janušauskė.

Ko per ketverių metų kadenciją norėtų pasiekti naujoji LMSF vadovė? Ji norėtų, kad federacija taptų modernesnė. Kad padidėtų sportininkų skaičius, kad kiltų jų profesionalumas, o tai leistų sėkmingai dalyvauti Europos ir pasaulinio lygio varžybose.

„Motociklų sporto federacijos renginiai turėtų tapti kokybiškesni. Ir žiūrovų akiai patrauklūs, ir TV ekrane gražiai atrodantys. Ir verčiantys sportininkus pasitempti, pasijusti ypatingais, ugdantys  MotoGP ar MXGP lygio kultūrą“, – sakė G.Janušauskė.