Šeštadienį, rugsėjo 15-ą dieną, Elektrėnų kartodrome vyks LKF Lietuvos kartingo čempionato ir Lietuvos kartingo federacijos taurės penktojo, finalinio etapo varžybos, o taip pat „ART Kart“ taurės šeštojo etapo ir „Rotax Lithuania Challenge“ ketvirtojo etapo lenktynės.

Tad šių metų Lietuvos kartingo čempionato nugalėtojai paaiškės jau šį šeštadienį.

Visose šių metų sezono lenktynėse žiūrovai galėjo grožėtis itin gausaus sportininkų būrio kovomis, tas pats jų laukia ir paskutiniame čempionato etape. Kartingo čempionato varžybų masiškumas akivaizdžiai išaugo, nes šiais metais Lietuvos kartingo federacijos taryba sujungė įvairių serijų varžybas į vieną didžiulį renginį. Aukščiausiai kotiruojamos čia yra Lietuvos kartingo čempionato varžybos, kur sportininkai varžosi tarptautinius standartus atitinkančiose „Mini 60“, „OK“, „OK-Junior“ ir „KZ2“ kategorijose. Lietuvos kartingo čempionato varžybose lenktyniauja patys greičiausi mūsų šalies sportininkai, turintys daugiausiai patirties ir titulų.

Lemiamos sezono varžybos vyks naujausiame Lietuvos kartodrome atidarytame 2015 metais. Šalia Elektrėnų, prie kelio Vilnius-Kaunas įsikūrusio „Speedway“ kartodromo trasos ilgis – 900 metrų, o plotis – 8 metrai. Kaip teigia trasos direktorius ir projektuotojas Vytautas Leščiauskas, kartodromo konfigūracija nėra iš paprastųjų – iškart po tiesiosios čia yra posūkis su neigiamu nuolydžiu, kur padangų sukibimas su danga gerokai sumažėja, o kita trasos dalis su „aklu“ posūkiu įrengta ant dirbtinės kalvos.

Nors Elektrėnuose sportininkų šeštadienį laukia jau paskutinis čempionato etapas, įtampos tikrai netruks– daugelyje klasių taškų skirtumas tarp lyderių vis dar išlieka minimalus, tad aštrios sportinės kovos ir reginių žiūrovams Elektrėnų kartodrome bus tikrai daug.