“Lexus” profesionalius lenktynininkus- Benediktą Vanagą, Darių Baltramiejūną, Ward Sluys bei Daniel Colembie pakvietė priimti iššūkį ir įveikti trasą, nupieštą pagal gražuolės Justinos Kazlauskytės kūno linijas.

 

Panašus projektas prieš kelis metus buvo įgyvendintas JAV, patobulinus scenarijų, veiksmą nuspręsta perkelti į Lietuvą. Žymus fotografas Gediminas Žilinskas savo studijoje  jau ne pirmą  kartą įamžino modelį Justiną Kazlauskytę, tačiau šįkart fotosesijos priežastis nebuvo žurnalo viršelis. Fotosesijos rezultatas – nuotrauka, kurios pagrindu Palangos oro uoste 1,5 paros buvo ruošiama lenktynių trasa pagal Justinos kūno linijas. Video filmuką iš fotosesijos galite pažiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=IOtn3uaDbjE

Šioje neįprastoje trasoje varžytis buvo pakviesti 4 profesionalūs lenktynininkai, nuolat dalyvaujatys įvairiausiose varžybose, važiuojantys sudėtingiausiose sąlygose, tačiau nei vienam iš šio projekto dalyvių dar nebuvo tekę važiuoti trasa, išpiešta pagal moters kūno linijas.  Lenktynininkai sudarė dvi komandas: Benediktas Vanagas ir Darius Baltramiejūnas – Lietuvos komanda, Ward Sluys (lenktynininkas iš Belgijos) ir  Daniel Colembie (JAV) – Tarptautinė komanda.  Lenktynių automobiliu tapo naujasis, sportinis „Lexus RC F“ modelis.

Kiekvienos komandos tikslas buvo per kuo trumpesnį laiką apvažiuoti paruoštą trasą. Kiekvienas jų turėjo po vieną ratą, o narių pasikeitimas taip pat buvo skaičiuojamas į bendrą laiką. Iššūkis – kuo tiksliau ir kuo greičiau apvažiuoti Justinos kūno linijas. Susikaupimo ir įtampos būta tarsi prieš sudėtingiausią ralį, nes tai nebuvo paprastas pasivažinėjimas – tai buvo kova tarp dviejų labai stiprių komandų.

Video veikėjai

Justina Kazlauskytė- mados pasaulyje daug pasiekęs modelis.

Gediminas Žilinskas – vienas geidžiamiausių mados fotografų, savo darbais garsus ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Benediktas Vanagas – profesionalus lenktynininkas, vadinamas vienu universaliausių Baltijos šalių pilotų. 2013 m.  su komanda tapęs 1000 km lenktynių“ nugalėtoju, 2015 m.  Dakaro ralyje iškovojęs I vietą privačių ekipų bei 24- tą vietąbendrojoje įskaitoje.

Darius Baltramiejūnas – „Lexus TEAM LT“ komandos narys. Didžiausias D. Baltramiejūno karjeros pasiekimas – Lietuvos žiedinių lenktynių taurės laimėjimas 1998 ir 1999 metais.

Ward Sluys – lenktynininkas iš Belgijos. W. Sluys 2008 m. tapo Belgijos „24 valandų“ varžybų nugalėtoju, 2013 m. –  “Super Car Challenge“  laimėtoju.

Daniel Colembie – lenktynininkas bei profesionalus kaskadininkas iš JAV. D. Colembie yra Laguna Secca trasos (JAV) rekordininkas bei „Stock Racing USA“ čempionas.

aas