Rally Žemaitija 2020“ žiūrovai vėl galės pajusti, ką reiškia skrieti sportiniu automobiliu.

Greičio mylėtojams jau kelintą kartą bus suteikta unikali galimybė važiuoti greičio ruožu šturmano kėdėje su patyrusiu ralio meistru. Europos čempionas Aurelijus Simaška kiekvieną norintį supažindins su auto sportu iš labai arti.

Savaitgalį, liepos 11 dieną, „Rally Žemaitija 2020“ aistruoliai bus ne tik lenktynių dalimi, kaip žiūrovai, tačiau turės galimybę ir patys bent trumpam tapti profesionalaus ekipažo dalimi. Keleivių laukia pats tikriausias „Rally Žemaitija 2020“ greičio ruožas iš viso 7,2 km ilgio (3,6 km pirmyn ir 3,6 km atgal). Kiekvienas išbandęs save sportiniame automobilyje turės galimybę gauti šį nuotykį menantį vaizdo įrašą.

„Tai puiki proga kiekvienam ištikimam ralio gerbėjui pačiam pabūti šturmano vietoje. Žiūrovai pamatys, kaip automobilis valdomas staigiuose posūkiuose, kaip profesionalas reaguoja ekstremaliose situacijose į netikėtas kliūtis kelyje. Iki šiol gerbėjai tik iš šono stebėdavo kaip važiuoja sportininkai, o dabar ir patys galės tai pamatyti iš vidaus“, – sako Europos čempionas ir šio „Rally Taxi“ organizatorius Aurelijus Simaška.

Jau šį savaitgalį „Rally Žemaitija 2020“ liepos 11 d., nuo 10 iki 14val. Petrališkės greičio ruože vyks „Rally Taxi“.

Sportininkas keleivius vėžins „Mitsubishi Lancer“ EVO 8 ir EVO 9 automobiliais, kurie yra pilnai paruošti dalyvauti ralio varžybose. Aurelijus Simaška – pirmasis lietuvis Europos kroso čempionas, tapęs pavyzdžiu ne vienai jaunesnių vairuotojų kartai, dabar savo patirtį perduos ir visiems norintiesiems.

Visi dalyviai turės galimybę gauti video filmą su jų važiavimu! (veidus ir vaizdą iš automobilio vidaus filmuos 2 GoPro kameros, trasoje dirbs 2 operatoriai).

„Rally Taxi“ renginį organizuoja įmonė UAB „Euroracing“. Visi norintys pravažiuoti turi atvykti į Petrališkės greičio ruožą adresu – Kražantės g. 31, 86277 Burčiškė, Kražių sen., Kelmės r. sav. Regisruotis nuo liepos 07 d. internetu (info@euroracing.lt) (nurodyti savo vardą, pavardę, tel nr. ir pageidaujamą starto laiką). Nuo liepos 11d. 9val. paskambinę telefonu +370 698 44854. Visos kitos sąlygos puslapyje www.rallyzemaitija.lt