Sparčiausiai pasaulyje augantis automobilių prekės ženklas „Hyundai“ šiandien išplatino pirmąsias būsimosios prabangios sportinės kupė HND-9 nuotraukas, kurios atskleidžia tolesnę „takiosios skulptūros“ dizaino filosofijos evoliuciją. Tai yra devintasis bendrovės tyrimų ir plėtros centro Pietų Korėjos mieste Namjange sukurtas koncepcinis modelis. 

 HND-9 kūrėjai neslepia, kad įkvėpimo šaltinis jiems buvo klasikiniai sportiniai automobiliai, todėl „Hyundai“ išsiskiria masyviu variklio dangčiu ir solidžiu atstumu tarp ašių. Takios ir grakščios linijos, besitęsiančios per visą kėbulo ilgį, išryškina galingą automobilio kūną, o ryškios šešiakampės radiatoriaus grotelės simbolizuoja greitį ir variklio galią.

 „Drugelio sparnų“ tipo į viršų atveriamos durys, unikalūs priekiniai ir galiniai žibintai, sidabro spalvos kėbulas ir sudvejintas duslintuvas – papildomi akcentai, pabrėžiantys akivaizdų automobilio polinkį greičiui.

 Galiniais ratais varomai kupė skirtas turbokompresorinis 3,3 litro darbinio tūrio variklis, generuojantis 370 AG. Variklis komplektuojamas su 8 laipsnių automatine pavarų dėže. Pasaulinė HND-9 premjera numatyta specialioje „Hyundai“ spaudos konferencijoje Seulo automobilių parodoje kovo 28 dieną.

  Apie „Hyundai“

 1967 metais įsteigta „Hyundai Motor Co.“ vėliau reorganizuota į „Hyundai Motor Group“, kuri 2007 metais tapo penktąja stambiausia pasaulyje automobilių gamintoja, turinčia daugiau nei dvi dešimtis su automobilių gamyba susijusių padalinių. „Hyundai Motor“, turinti šešias gamybos bazes už Pietų Korėjos ribų, 2010 metais pardavė apie 3,6 milijono automobilių visame pasaulyje. „Hyundai“ automobiliai parduodami 186 pasaulio šalyse maždaug 5 300 atstovybių ir automobilių salonų. Daugiau informacijos apie „Hyundai Motor“ bei jos gaminius rasite interneto svetainėje www.hyundai.com.