Dešimtus metus iš eilės Kauno moto klubai Steely Pegasus MC ir Forever Free MCCtriukšmingai išlydėjo pavasarį ir pasitiko taip lauktą vasarą. Sprendžiant iš to, koks buvo išlydėtuvių mastas ir kiek žmonių susirinko į šią linksmą, teigiamų emocijų kupiną šventę, gerokai šiemet užsivėlinęs pavasaris netūrėtų užsilaikyti ir netrukus galėsime mėgautis šilta, daug naujų nuotykių ir įspūdžių žadančia vasarėle.

Beje, organizatoriai pasistengė, kad nuotykių ir įspūdžių netrūktu ir jubiliejinėse „Baikerių naktyse“. Renginys, kaip jau tapo įprasta, prasidėjo Kaune esančiame prekybos miestelyje Urmas. Čia motociklininkai varžėsi dėl įspūdingų, šventinių prizų figūrinio važiavimo rungtyje, kuri, siekiant ją padaryti dar įdomesne, buvo pasunkinta – demonstruoti, ką sugeba, vairuotojai turėjo su už nugaros sėdinčiu keleiviu.

Tie, kas patys nenorėjo sėsti prie vairo, galėjo grožėtis iki šiol dar nematytustunt riding pasirodymu ar stebėti, kaip sportininkai priverčia savo dviratę techniką šokinėti.

Taip pat dieninės programos metu žiūrovai galėjo iš arčiau susipažinti su žavingomis „Mis Biker 2017“ konkurso dalyvėmis. Šiemet dėl teisės užsidėti nugalėtojos karūną varžėsi 13 drąsių ir atkaklių merginų – Gabija, Viktorija, Vaiva, Akvilė, Virginija, Sandra, Simona, Aurika, Domininka, Paulė, Saulė, Viktorija ir Laura. Sprendžiat iš vėlai vakare paskelbtų konkurso rezultatų, būtent Urmo miestelyje nugalėtojos užsidirbo savo pirmuosius balsus.

Antroje dienos pusėje šventė persikėlė į taip pat nekintančią vakarinės dalies vietą – netoli Kauno esančius Jadagonis.

Suprasdami, kad žmonių poreikiai ir skoniai skiriasi, organizatoriai pasirūpino, jog niekam netektų liūdėti ir nuobodžiauti. Kol vieni stebėjo ringe kasmet labai daug dėmesio sulaukiančias MMA „Baikerių naktų“ turnyro kovas, kiti, nepavargę nuo kelionių, galėjo vėl sėsti ant motociklų ir leistis į „Baikerių naktų“ ralį, treti, patys trokštantis kovų, „apsišarvavę“ susikauti dažasvydžio turnyre. Nors vaikinų kovos ringe sutraukė nemažai žiūrovų, pirmą kartą tame pačiame ringe surengtos merginų kovos aliejuje žiūrovų skaičių patrigubino. Kovos aliejuje buvo savotiškas, bet, akivaizdu, pasiteisinęs eksperimentas, tad jeigu tik bus norinčių kovoti ringe merginų, vyrų dėmesį prikaustančios kovos aliejuje žada tapti dar vienu, tradiciniu „Baikerių naktų“ renginiu.

Kovoms ringe pasibaigus veiksmas persikėlė prie pat scenos – čia savo sugebėjimus demonstravo įvairaus dydžio ir skirtingų veikslių dresiruoti šunys. „Patyrę“ ir ne pirmą kartą prieš tokį žmonių skaičių pasirodantys geriausi žmogaus draugai elgėsi ramiau, debiutuojantys „Baikerių naktyse“ kiek nerimavo, tačiau visi klausė savo šeimininkų ir gan tiksliai atlikdavo jų komandas. Nebuvo apsieita ir be tradicinio, parodomojo „atrakciono“ – „nusikaltėlio sulaikymas“. Jo metu specialia aprangą aprengtas žmogus bandė pabėgti nuo keturkojo sargybinio. Drąsuoliai, nusprendę tokia būdu pasigalynėti su šunimis, netrukus pripažino, kad pabėgti nuo sarginio, dresiruoto šuns praktiškai yra neįmanoma. Tad jeigu laikote namuose šunį ir norite, kad jis būtų ne tik draugas, bet ir sargas, skirkite laiko jo dresūrai ir visada miegosite ramiai.

„Baikerių naktys“ nuo seno garsėja ne tik savo renginiais ir turnyrais, bet ir muzikos grupėmis. Jubiliejinė šventė, be visų kitų pramogų, pradžiugino ir puikia muzikine programa. Pirmieji scenoje šį kartą pasirodė grupės „Thundertale“ vyrai, po koncerto radę laiko pabendrauti ir nusifotografuoti su gerbėjais.

Juos pakeitusi grupė „Tyčia“, su kuria grojo ir muzikiniais sugebėjimais pasižymintis moto klubo Forever Free MCC narys Saulius, be kitų, atliko ir tradicinį „Baikerių naktų“ himną, o vakaro „vinimi“ tapo legendinės „Hiperbolės“ muzikanto Igorio Berino ir jam talkinusios grupės „Huge Soul“ koncertas. Nepaisant to, kad nemaža dalis susirinkusių į šventę žmonių buvo jaunesni arba tokio amžiaus, kaip grupė „Hiperbolė“, jos dainas žiūrovai dainavo kartu su muzikantais.

Galiausiai, jau gerokai po vidurnakčio, paaiškėjo, kam atiteko jubiliejinių „Baikerių naktų“ grožio karalienės karūna. Susumavus bene objektyviausių ir nešališkiausių rinkimų (balsavo visų atvykusių moto klubų nariai) rezultatus, „Mis Gracija“ titulas atiteko Gabijai, „Mis Foto“ buvo paskelbta Virginija, „II-osios Vice Mis“ juosta pasipuošė mergina kiek neįprastu vardu – Domininka, „I-ąja Vice Mis“ buvo išrinkta praėjusių metų nugalėtoja Simona, o gražiausia iš gražiausiųjų tapo ir karūna pasipuošė Paulė. Mergina šiuo titulu džiaugsis iki kitų „Baikerių naktų“, kurios, pasak organizatorių, jau planuojamos, o tiems, kas praleido šiųmetę šventę, teks kiek nusivilti. Ne, ne todėl, kad kitais metais kas nors bus prasčiau. Visai ne. Tiesiog 2017-ųjų „Baikerių naktys“ buvo jubiliejinės ir kitos jubiliejinės šventės dabar teks laukti mažiausiai dešimtmetį. Ramina nebent tai, kad stebint vis gausėjančias žiūrovų gretas ir vis labiau plečiamą programą, galima teigti, jog 20-osios „Baikerių naktys“ visgi bus. Laukiame?

Tekstas ir nuotraukos V. Misevičiaus

Prim.lt

https://www.youtube.com/watch?v=6sI7qKC7a9I