Šiandien, Šv. Valentino dienos proga, įsimylėjėlius sveikins ir įsimintinam pasivažinėjimui kvies specialus „Meilės taksi“. Nemokamą taksi paslaugą Vilniaus ir Kauno gatvėse sutiktoms poroms teiks šventiškai papuošti ir vienai dienai taksi pavirtę romantiško pavadinimo „Alfa Romeo Giulietta“ automobiliai. Juose skambančių jausmingų baladžių nepertrauks dispečerės pranešimai ir nebus nuvažiuotus kilometrus fiksuojančio skaitiklio – vietoje to porelių lauks gėlės ir malonūs netikėtumai.

Iniciatyvos organizatorei ir „Alfa Romeo“ įgaliotajai atstovei Baltijos šalyse įmonei „Autobrava“ romantišką meilės dienos idėją pasufleravo žymiausių pasaulio įsimylėjėlių vardai, užkoduoti „Alfa Romeo Giulietta“ pavadinime.

„Juk visais laikais įsimylėjėliai svajoja tapti romeo ir džuljetomis ir pabėgti dviese. Romantiškas pasivažinėjimas, meilės dainos, gėlės ir pro automobilio langus skriejantys miesto vaizdai – visa tai surežisavome tarsi gražiausiame filme“, – sako „Autobrava“ rinkodaros projektų vadovė Geda Korsakienė.

„Meilės taksi“ miestiečiai šiandien turėtų ieškoti Vilniaus ir Kauno senamiestyje bei miesto centre. Pasinaudoti specialaus taksi paslaugomis bus galima pastebėjus ir automobilį susistabdžius tiesiog gatvėje. Kuklesnes įsimylėjėlių poras kelionei kalbins ir patys „Meilės taksi“ vairuotojai.

„Įsimylėjėlius, kaip ir taksi – galima atpažinti iš tolo, į juos ir nusitaikys visą šventinę dieną besivažinėjantys mūsų vairuotojai. Na, o jeigu „Meilės taksi“ netikėtai atsidurs du vienas kitam neabejingi vienišiai, galbūt jauki aplinka įkvėps juos meilės prisipažinimui“, – sako „Autobrava“ atstovė.

UAB „Autobrava” yra įgaliotoji „Alfa Romeo” ir „Fiat“ atstovė Baltijos šalyse bei „Jeep“ atstovė Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė užsiima prekyba naujais „Fiat“, „Fiat Professional“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ automobiliais, šių bei „Chrysler“ ir „Dodge“ automobilių remontu bei prekyba atsarginėmis dalimis.