Mada – atkurti senus prekių ženklus – pasiekė ir kaimyninę Rusiją. Čia GAZ Grupė rugsėjį įregistravo naują prekių ženklą „Pobeda“.

Rugsėjo 7 d. Rusijos patentų biuras išdavė patentą prekių ženklui „Pobeda“, o naujasis įmonės logotipas atrodo gerokai stilingiau ir moderniau. Jam buvo panaudotas tas pats stilius, kuris naudojamas GAZel Next ir GAZon Next emblemose.

Atkreipiamas dėmesys į tai, kad prekių ženklas „Pobeda“ galioja daugeliui prekių grupių, įskaitant paslaugas, žaislus, atsargines dalis ir t.t.

Šiuo metu GAZ Grupė pati automobilių negamina. Paskutinis rinktas modelis buvo sedanas Volga Siber, tačiau jo gamyba buvo nutraukta dar 2010-aisiais. Karts nuo karto žiniasklaidoje pasirodo informacija apie „Volgos“ atgaivinimą, tačiau toliau gandų lygio niekas nepajuda.

Labai gali būti, kad prekių ženklas „Pobeda“ irgi nebus panaudotas automobilių pramonėje, o „padėtas į stalčių“ ateičiai.

Lengvieji to paties pavadinimo automobiliai Rusijoje buvo gaminami 1946 – 1958 metais. Vėliau juos pakeitė „Volgos“. Iš viso buvo surinkti 241 497 automobiliai, tarp kurių buvo 14 222 kabrioletai ir 37 492 taksi modeliai. Bazinės versijos turėjo 2,1 l 52 AG karbiuratorinius variklius.