Vokiškame elektroniniame eBay tinklapyje pasirodė skelbimas apie parduodamą Ford hotrodą, kurio kabina pagaminta iš … telefono būdelės.

Dabar už automobilį norima 119 000 eurų, nors dar 2016 m. už jį prašė tik 29 000 JAV dolerių.

„Telephone Rod“ aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje surinko kanadietis Džeremis Nizas. Po debiuto tarptautinėje automobilių parodoje, automobilis daug keliavo po įvairius renginius. 1981 m. jis buvo užfiksuotas Esene, Vokietijoje. Kaip tik ten jį ir įsigijo vienas vietos kolekcininkas. Šiam mirus, 2016 m. automobilis buvo parduotas.

Naujasis savininkas „telefoninį auto“ nusprendė paversti realiai dirbančiu parodų automobiliu, nors iki tol jis buvo tik parodinis maketas. Dabar automobilis turi GM V8 variklis su keturiais karbiuratoriais. Suminė jo galia – 380 AG. Pavarų dėžė – trijų diapazonų Turbo Hydra-matic 350. Net telefono būdelė – ne butaforija. Tai – vienas iš 1970-ųjų metų „Nort Electric“ modelių su paliktu telefono aparatu.

Įdomu, kad sukurti šį pramoginį automobiliuką įkvėpė panašus kito kanadiečio, Karlo Kaspero, kūrinys. Jis išgarsėjo kurdamas ne tik keistokus projektinius modelius, bet ir automobilius kino filmams.