Nuo šeštadienio galima siųsti nuotraukas foto konkursui „Aš ir mano keturratis „murzius“, kurį organizuoja madairgrozis.lt ir švariklis lt, drauge su autobanu. Nuotraukomis dalijamasi ir dalyviai palaikomi socialiniame tinkle facebook.com atidarytoje specialioje galerijoje.

Foto konkurso „Aš ir mano keturratis „murzius" nugalėtojai bus skelbiami gegužės 2 dieną. facebook.com nuotr.

Foto konkurso „Aš ir mano keturratis „murzius” nugalėtojai bus skelbiami gegužės 2 dieną. facebook.com nuotr.

Pirmajame nuotraukų dešimtuke, kurį atsiuntė konkurso dalyviai, matyti ant tirpstančio sniego iš po žiemos bundančios mašinos. Čia pat – vasariškos šilumos dvelksmu žiūrovą paglosto vaizdai, kuriuose automobiliai ir jų šeimininkės nufotografuotos besimėgaujančios saule ar sužaliavusios gamtos sodrumu. Nuotraukos atsiųstos ne tik iš pavasarėjančios Lietuvos, bet ir iš užsienio, kas dar labiau kaitina vaizduotę ir vilioja nuotykiams…

Nors pirmosiose nuotraukose dominuoja vokiškos mašinos, tačiau yra ir japoniška Honda su skandinavišku SAABu. o angliškas vintage stiliaus vaizdas tik įrodo, kad automobilio amžius, spalva ir blizgesys, šiame konkurse lemiamo vaidmens, anaip tol, nevaidina – laukiamos įvairuos nuotraukos, iš tolimiausių kraštų, su gražiausiomis, murziniausiomis ir mylimiausiomis mūsų mašinomis!

„Aš ir mano keturratis „murzius“ nugalėtojo /-s – daugiausia palaikymo – `Like` – sulaukusią nuotrauką atsiuntusiojo /-ios laukia kulūs prizai: „Mėnesio veidas” žurnale „Mada ir grožis”, mėnesio trukmės pamokos „Pegasus šokių studijoje” ir profesionali fotosesija. Prizininkai gaus ir šiuolaikinių efektyvių automobilių švarinimo priemonių  „Cyber Clean“, kurios ypač pravers iš po žiemos budinant ir gaivinant mašiną.