Neįprastą ir labai brangų motociklą kasmetiniam Arabų šalių motociklininkų sąskrydžiui, vykstančiam Arabų Emyratuose, sukūrė danų dirbtuvės „Lauge Jensen“. Kadangi motocikle gausu ypač didelio tikslumo reikalaujančių detalių, jis buvo gaminamas penkis mėnesius.

Prie motociklo darbavosi ir juvelyras, kuris, užuot motociklą nupurškęs, padabino jį specialiomis 24 karatų aukso plokštelėmis. Po šios procedūros motociklas tapo brangiausias pasaulyje. Tačiau danams to pasirodė maža, tad motociklą dar puošia 268 briliantai. Ekspertų teigimu, motociklo kaina gali siekti apie 600 000 JAV dolerių.

Gamintojai kainą slepia ir teigia, bent jau kol kas, motociklo neparduosiantys. „Lauge Jensen“ atstovų teigimu, šis modelis buvo pagamintas kaip pavyzdys, tačiau jei bus norinčių, jie pasirengę pagaminti ir daugiau prabangių motociklų.

Dabų ateljė „Lauge Jensen“ veikia nuo 2009 m. ir beveik kiekviena jų perdaromų motociklų detalė gaminama pačioje ateljė. Tarp ateljė klientų – žinomi ir turtingi asmenys, mes perdarytų motociklų kainos „kandžiojasi“. Bene garsiausiu „Lauge Jensen“ kūriniu tapo motociklas, sukurtas bendradarbiaujant su žinomu Anglijos futbolininku Veinu Runiu. Motociklas tapo neįtikėtino įvarčio, kurį 2011 m. varžybų Mančesteryje metu krisdamas per save įmušė V. Runis, simboliu. Motociklo papuošimui buvo panaudoti 21 juodas ir 1 baltas deimantai. Už motociklą „Bonhams“ aukcione buvo sumokėta 66 000 JAV dolerių. Visos gautos lėšos nukeliavo į vaikų paramos fondo sąskaitą.