Laikui bėgant gyvenime neišvengiamos permainos. Keičiasi žmonės, aplinka, renginiai.

Po dešimties metų permainų neišvengė ir vienuoliktą kartą vykusios, moto klubų „Steely Pegasus MC“ ir „Forever Free MCC“ organizuojamos „Baikerių naktys“. Koncertas, MMA kovos, „Mis Baiker‘ rinkimai ir visa kita išliko, tačiau pasikeitė pats renginys – jis prasidėjo ne šeštadienį per piet, o penktadienio vakarą. Būtent penktadienį duris atvėrė svetinga Jadagonių stovykla, o patrankos šūvis paskelbė šventės pradžią.

Pasak organizatorių, pailginti renginį buvo nuspręsta įvertinus, kaip plečiasi jo geografija, nes kasmet sulaukiama vis daugiau svečių iš užsienio, kuriems įveikus didelius atstumus, pirmiausia norisi pailsėti, o tik tada šventę švęsti. Viską pradedant šeštadienį, poilsiui tiesiog pritrūkdavo laiko. Dabar, kai šventė vyksta dvi dienas, jo užtenka viskam – ir pailsėti, ir pasiausti. Bent taip teigė kalbinti ir organizatorių idėjai pritariantys „Baikerių naktų“ dalyviai, suvažiavę ne tik iš skirtingų Lietuvos kampelių, bet ir iš gretimų šalių – Latvijos, Lenkijos, Estijos ir kt.

Aišku, ilginant renginį, organizatorių laukė papildomas darbas, bet su visais sunkumais jie puikiai susitvarkė. Penktadienis buvo „poilsio ir atsipalaidavimo“ diena, lydima koncertų ir filmų peržiūros, šeštadienį vyko pagrindinės linksmybės.

Taip pat buvo išlaikyta tradicija užleisti sceną jaunoms ar mažiau žinomoms grupėms, tad penktadienį susirinkusiems grojo „Titus“, „Laikas“ ir „Katino dienos“. Tikrai ne visi buvo girdėję šiuos atlikėjus, tačiau visiems jie paliko teigiamą įspūdį.

Šeštadienis, kuriam gamta nepašykštėjo gero oro, prasidėjo muzika ir MMA kovų turnyru „Baikerių naktų“ taurei laimėti. Ringe buvo galima išvysti pačių įvairiausių stilių ir amžiaus kovotojų. Įdomu tai, kad kasmet pademonstruoti ką sugeba veržiasi vis daugiau merginų, tad ir šiemet, greta finalinio akcento – merginų kovų aliejuje – , buvo galima išvysti ir rimtas, kovingai nusiteikusių dailiosios lyties atstovių grumtynes.

Vėliau erdvėje priešais didžiąją sceną savo sugebėjimus demonstravo klubo „Nuaras“ keturkojai auklėtiniai, kaip ir ankstesniais metais, nustebindami savo sugebėjimais ir neįtikėtinais triukais.

Nebuvo pamirštas ir pagrindinis „Baikerių naktų“ akcentas – „Mis Biker“ rinkimai. Šiemet dėl karūnos varžėsi vienuolika merginų – Agnė, Eglė, Vaida, Agnieška, Milda, Ema, Akvilė, Laura, Justina, Viktorija, Jolita.

Sėkmė šiais metais lydėjo penkias iš jų – Mis Biker 2018 tapo numeris 11 – Laura, pirmąją Vice mis buvo išrinkta numeris 10 – Agnieška, antrosios Vice mis titulas atiteko 7 numeriui – Vaidai, Mis Photo buvo pripažinta Viktorija, numeris 4, Mis Gracija titulas susumavus visus balsus, atiteko numeriui 8 – Eglei.

Taip pat šiemet pirmą, tačiau, sprendžiant iš publikos reakcijos, ne paskutinį, kartą buvo renkama ir „Mis Tatto“.

Visgi „Baikerių naktys“ garsėja ne tik savo konkursais, bet ir muzikine programa. Nors šventė išaugo ir kiek pasikeitė, ši, labai svarbi, jos dalis buvo išsaugota. Šeštadienį susirinkusiems grojo ne tik mažiau žinomos grupės, tokios kaip „Otreya“ ar „Only once“, bet ir tokie scenos veteranai kaip „Jonis“ ir Egidijus Siapavičius. Pastarasis, nors pasirodė gan vėlai, labai lengvai užvedė ir išjudino susirinkusiuosius. Paskutiniai šiais metais pasirodė „Wolfsome“.

Dar vienos, kiek kitokios, bet tokios pat linksmos, smagios ir triukšmingos „Baikerių naktys“ baigėsi. Idėja – rengti šventę nuo penktadienio – irgi pasiteisino, tad kitąmet, tikėtina, paskutinį gegužės savaitgalį Jadangoniai vėl svetingai pravers savo vartus ir trims dienoms taps muzikos, grožio ir linksmybių erdve, kurioje netrūks juoko, dainų ir teigiamų emocijų. Iki kitų metų?