Kas būtų, jeigu visos technologijos būtų intuityviai suprantamos ir lengvai valdomos? Kas būtų, jeigu minimalistinis dizainas reikštų maksimalų funkcionalumą? Kas būtų, jeigu veržlumas tebūtų vienintelis progreso variklis?

Atsakymas vienas – tai naujasis Audi A3 Sportback. Jo dizainas unikalus, o veržlumas – stulbinantis. Patirkite neprilygstamą važiavimo pojūtį… Su naujuoju Audi A3 Sportback.

 

$1·         Daugiau patikimumo

Dinamiški Audi A3 Sportback stogo kontūrai pabrėžia sportinį automobilio charakterį, o masyviai atrodanti galinė dalis formuoja solidaus patikimumo pojūtį. Dėl ilgesnės ratų bazės ir trumpesnių išsikišimų iš už ratų Audi A3 Sportback atrodo ilgesnis ir elegantiškesnis bei stabilesnis, nei ankstesnės kartos modelis.

 

$1·         Daugiau žavesio

Naujasis Audi A3 Sportback atrodo žemesnis ir tvirčiau suręstas už pirmtaką. Šį įspūdį formuoja ir pabrėžia išraiškinga dekoratyvinė linija virš slenksčių ir po šoniniais langais „nubrėžta” vadinamoji tornado linija. Kai kurie didesni paviršiai optiškai suskaidyti, todėl prie tam tikro apšvietimo Audi A3 Sportback kėbulas įgyja įdomų šešėlių žaismą.

 

$1·         Daugiau veržlumo

• Siauresni, tarsi pikto žvėries įkypos akys,automobilio žibintai suteikia Audi A3 Sportback išvaizdai dar daugiau veržlumo. Vietoj šiam modeliui įprastų bazinės komplektacijos žibintų blokų galima užsakyti Xenon Plus tipo ksenoninius žibintus su LED dienos šviesos lempučių juostelėmis ir adaptyviniais žibintais su šviesos spindulio ilgio valdymo funkcija. Išoriniai galinio vaizdo veidrodėliai pritvirtinti prie durelių rėmo – lygiai taip pat, kaip sportiniuose automobiliuose.

 

$1·         Daugiau sportiškumo

Ploni, įdomiai suskaidyti galinių žibintų blokai (papildomai gali būti komplektuojami LED ir Xenon Plus tipo šviesos elementais) formuoja sportišką galinės dalies įvaizdį. Ant stogo briaunos esantis nedidelis aerodinaminis sparnas taip pat suteikia galinės dalies išvaizdai papildomo dinamiškumo.