Teisūs „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių organizatoriai teigdami, jog jų tradicinis renginys – pagal kiekvieno skonį!

Šiame lenktynių festivalyje ne tik pajusti varžybų adrenaliną, bet ir tapti asfalto broliais bei kartu su žymiais lenktynininkais palikti pėdsaką 1006 km renginio istorijoje gali kiekvienas, to norintis žiūrovas. O reikia labai nedaug – gero noro, vairuotojo pažymėjimo ir tvarkingo automobilio.

Visa tai garantuoja nuo pat 2000-ųjų be pertraukų vykstančiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ deramą vietą jau spėjęs išsikovoti žiūrovų slalomas, kurio varžybos šiemet bus rengiamos jau aštuntąjį kartą.

Nekrisiančią žemyn žiūrovų slalomo kokybinę kartelę garantuoja ir renginio partnere tapusi gerai žinoma bendrovė „Technitis“.

„Džiaugiamės jau trečius metus galėdami prisidėti prie automobilių sportą ne tik šalyje garsinančių „Aurum 1006 km lenktynių“, – sako „Technitis“ pardavimų ir rinkodaros direktorius Ugnius Noreika. – Renginys tikrai dinamiškas ir profesionalus, kaip ir mūsų parduodami „Dewalt“ įrankiai.

Norinčius visu šimtu procentų pajusti  lenktynes, kviečiame išbandyti jėgas ir meistriškumą „Technitis“ žiūrovų slalome, o ieškančius profesionalių ir kokybiškų įrankių – apsilankyti www.technitis.lt“.

Tris dienas truksiančias „Technitis“ žiūrovų slalomo varžybas rengia ir prižiūri Vilniaus Sportinio vairavimo centro profesionalai, gerai pažįstami visai automobilių sporto entuziastų bendruomenei. Nors jų trasos konfigūracijos tampa nemenku iššūkiu net patyrusiems slalomo vilkams, tačiau savo šansą išsivežti nugalėtojo taurę turi ir daugelis drąsių debiutantų.

Visi važiavimo laikai bus matomi interneto tinklapyje, todėl pastebėti, kad reikia susigrąžinti slalomo greičiausiojo karūną, bus galima iš bet kurios lenktynių vietos. Neribojamas bandymų skaičius lemia, kad kova gali būti labai arši, o pergalė – netikėta! 

Kaip ir anksčiau, taip ir šiemet žiūrovų slalome galima dalyvauti su bet kokiu techninius reikalavimus atitinkančiu automobiliu, o trasą nedraudžiama įveikti tiek kartų, kiek norima.

Pasak šių varžybų organizatoriaus, Vilniaus miesto sportinio vairavimo centro vadovo Andrejaus Savčenkos, šiemet „Technitis“ žiūrovų slalomo dalyviai varžysis trijose automobilių klasėse : varomais priekiniais ratais (FWD), galiniais (RWD) ir visais keturiais (AWD).

Atskiroje klasėje varžysis dailiosios lyties atstovės.

Vytauto PILKAUSKO nuotraukos