Moto gyvenimas Lietuvoje verda ir šaltuoju metų sezonu.

Gal ne taip intensyviai, kaip vasarą, tačiau renginių ar progų susitikti motociklininkams ir šiai subkultūrai prijaučiančiai visuomenės daliai vis tiek yra. Vienas tokių – puikiai pažįstamo merginų moto klubo „Vėjų Laumės“ gimtadienis. Tradiciškai jis vyksta lapkričio pradžioje. Nepaisant to, kad šventė organizuojama šaltuoju laiku, smagu matyti, kaip metai iš metų į jį susirenka vis daugiau žmonių. Taip pat smarkiai plečiasi ir atvykstančiųjų geografija. Be įprastų svečių iš visų Lietuvos kampelių, į gimtadienį visada atvyksta braliukai latviai, o šiemet buvo sulaukta ir nemažo baltarusių „desanto“. Beje, svečių iš Baltarusijos turėtų tik daugėti, nes „Vėjų Laumės“ „įkėlė koją“ arba, kadangi kalbame apie motociklus, tiksliau būtų sakyti, „įvažiavo“ ir į šią šalį. Draugiški santykiai su Baltarusijos moto visuomenę buvo užsimezgę jau seniau, tačiau šiemet viena baltarusė nusprendė tapti moto klubo nare. Gera pradžia, leidžianti spėti, kad klubas toliau augs ir plėsis. Juolab, kad per 9-ąjį gimtadienį, po tam tikrų smagių ir linksmų užduočių atlikimo pasipildė, ne tik paties klubo, bet ir jo suportų gretos.

Gimtadienis, kaip ir ankstesniais metais, skleidė šilumą ir pozityvią energiją. Nenuilstanti ir vietoje ramiai nenusėdinti Diana pasirūpino smagiais ir publiką įtraukiančiais žaidimais. Pertraukėlių metu buvo išrinkti ir karūnuoti gražiausių kostiumų savininkai (gimtadienis, kaip ir ankstesniais metais, buvo teminis) bei surengtas tradiciniu tapęs aukcionas, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos vaikams. Tiksliau, aukcionų šiemet buvo surengta net du. Pirmajame, tradiciškai, buvo parduotas sumažintas motociklo modelis, antrajame – smagūs, originalūs „Harley davidson“ marškinėliai. „Vėjų Laumių“ klubo prezidentė Lapė po renginio pasidžiaugė, kad lėšų vaikams kasmet surenkama vis daugiau ir išreiškė viltį, kad pastaroji „tradicija“ išsilaikys ir toliau.

Matan, kaip gražėja ir auga klubas bei daugėja į šventę atvykstančių svečių skaičius, tuo norisi tikėti. Juolab, kad ateinantys metai klubui bus jubiliejiniai. Lygiai po metų „Vėjų Laumės“ švęs pirmąjį „apvalų“ gimtadienį. Nors jam pradedama rengtis jau dabar, merginos nenorėjo atskleisti, kokias staigmenas ir netikėtumus rengia, bet pažadėjo, kad 10-asis gimtadienis bus dar linksmesnis ir šaunesnis. Smalsu, bet nieko nepadarysi. Teks palūkėti ir patiems įsitikinti, kad žadėdamos nepamirštamą šventę, merginos nemelavo. Mes tenai tikrai būsime, o jūs?