Sportinių automobilių „sportauto“ ekspertų atliktuose bandymuose naujosios „Continental“ padangos „SportContact 7“ buvo pripažintos geriausiomis ir įvertintos nominacija „Išskirtinės“. Vokietijos gamintojo itin pažangių technologijų 235/35 ZR 19 dydžio padangomis, kurios buvo sumontuotos ant „Hyundai i30N“ automobilio ratų, buvo pasiekti geriausi stabdymo rezultatai, palyginti su kitais Europos ir Azijos gamintojų sportinių padangų modeliais. Testo rezultatai buvo skelbiami 2022 m. Nr. 4 „sportauto“ leidinyje, o nominacija „Išskirtinės“ buvo pirmą kartą įteikta šio leidinio specialistų atliekamų padangų bandymų istorijoje.

Atliekant stabdymo bandymus ant šlapios ir sausos dangos, „SportContact 7“ padangos buvo akivaizdžiai geriausios: važiuojant šlapia kelio danga 80 km/val. greičiu, automobiliui su „Continental“ padangomis sustoti užteko tik 27,5 metro; su antroje vietoje geriausią rezultatą parodžiusio modelio padangomis sustojimo atstumas buvo pusę automobilio ilgio didesnis. O blogiausios padangos šioje disciplinoje leido sustabdyti automobilį tik už daugiau nei 41 metro. Ne mažiau patikimos padangos buvo ir stabdant ant sausos kelio dangos – važiuojant 100 km/val. greičiu automobilis sustojo už 33,5 metro, tuo metu kai automobilis su blogiausią rezultatą parodžiusiomis padangoms sustojo 2,5 metro toliau. Be to, „SportContact 7“ padangos pasižymi ne tik itin dideliu saugumu ir sportiškomis savybėmis, bet ir yra tausojančios aplinką ir užtikrino mažiausią 8,4 kg/t pasipriešinimą riedėjimui. Bandymus atlikę specialistai pažymėjo, kad tokios išskirtinės naujų „Continental“ sportiškų padangų savybės visiškai pranoko konkurentų modelius, o padangų galimybių kartelę kilstelėjo į naują lygį, ypatingai kalbant apie stabdymą ant šlapios kelio dangos.

Po atliktų bandymų „sportauto“ specialistų išvada buvo tokia: „Išskirtinės stabdymo savybės ir didelė saugumo atsarga tiek ant šlapios, tiek ir sausos dangos važinėjant įprastais keliais ir esant įprastai temperatūrai. Taip pat „Continental“ padangos parodė, kad sportiškos padangos gali būti ir tvarios, užtikrinant ir mažesnes degalų sąnaudas.“