Volvo Cars“ neseniai visą pasaulį sudrebino pristačiusi naujos kartos „XC90“. Šiandien kompanija demonstruoja naują „XC90“ visureigio versiją, sukurtą galvojant apie pirkėjus, ieškančius išskirtinio dinamiškos išvaizdos ir dėmesį prikaustančio dizaino automobilio.

„Kiekvieną „Volvo“ modelį kuriame atsižvelgiant į mūsų klientų pageidavimus, norus ir lūkesčius. Naujoji „R-Design“ versija sukurta galvojant apie klientus, kurie mėgsta dinamišką vairavimą, išskirtinį bei ekspresyvų dizainą ir vertina daiktus, kurie sugeba gyvenimą nuspalvinti ryškesnėmis spalvomis. Todėl apgalvojome kiekvieną detalę, kad galėtume pasiūlyti savo klientams tai, ko jie labiausiai trokšta – išskirtinio ir ištobulinto produkto“, – teigia „Volvo Car Group“ rinkodaros, pardavimų ir klientų aptarnavimo skyriaus viceprezidentas Alainas Visseris.

„XC90 R-Design“ ne tik išsiskirs dėmesį atkreipiančia išvaizda, bet ir suteiks neužmirštamus įspūdžius kelyje. Į vairuotoją pakreipta centrinė konsolė, 400 arklio galių išvystanti jėgainė ir dinamiškam vairavimui subalansuota pakaba – tai tik kelios smulkmenos, kurios garantuos didžiausią vairavimo malonumą.


Išskirtinės „R-Design“ detalės

„R-Design“ interjeras pasižymi daugybe išskirtinių detalių. Pavyzdžiui, grotelėmis, priekiniu aptaku, blizgančio metalo langų apvadu, integruotu dvigubu išmetimo vamzdžiu, ryškia stogo bagažine ir matinės sidabro spalvos šoninių veidrodėlių dangteliais. Stilingą ir dinamišką automobilio išvaizdą taip pat papildo 20 arba 22 colių „R-Design“ lengvo lydinio ratlankiai.

Automobilio viduje vairuotojas ir keleiviai galės mėgautis sportinėmis sėdynėmis ir perforuotos odos vairu bei specialiomis „R-Design“ detalėmis. Pavyzdžiui, pavarų perjungimo svirtimi, iš aliuminio pagamintais pedalais, specialiais grindų kilimėliais ir apšviestomis slenksčio plokštelėmis. Vairuotojas taip pat gaus išskirtinį „R-Design“ nuotolinio valdymo raktelį.

Modernus lietimui jautrus ekranas

 „R-Design“ komplektacijoje bus montuojamas visiškai naujas, planšetinį kompiuterį primenantis lietimui jautrus ekranas. 12,3 colio ekrane galima bus valdyti ir keisti įvairius automobilio parametrus. Naujoji pramogų sistema turi tik keletą apčiuopiamų mygtukų, visos pagrindinės funkcijos yra pasiekiamos ekrane – visa tai suteikia vairuotojui visiškai naują būdą valdyti automobilį bei naudotis interneto ir debesijos paslaugomis.

Nauja modifikacijų strategija

„R-Design“ yra vienas iš keturių komplektacijos lygių:

„Kinetic“ – bazinių modelių komplektacijos lygis;

„Momentum“ – universaliausias komplektacijos lygis;

„Inscription“ – šis komplektacijos lygis buvo sukurtas klientams, kurie nori elegantiškos išvaizdos ir aukščiausio lygio komforto;

„R-Design“  – sportišką, dinamišką ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems pirkėjams.

„Mes pakeitėme ankstesnes aukščiausio lygio versijas „Inscription“ ir „R-Design“ versijomis. Abi jos pasižymi rafinuotomis detalėmis, atidžiai parinktomis taip, kad kiekviena jų pabrėžtų mūsų kliento išskirtinumą“, – teigia Alainas Visseris.