Prabėgusį pirmadienį 12-metis berniukas iš Kvinso, Niujorkas, pasiėmęs savo 7-erių pusbrolį, sėdo prie Range Rover vairo ir leidosi į kelią. Vaikus pareigūnai sulaikė maždaug už 200 km nuo namų.

Nuotykių ieškoti mažamečiai susiruošė apie 9 valandą ryto. Jų tėvai, peržiūrėję vaizdo kamerų įrašus, į pareigūnus kreipėsi link 10 val.

Pareigūnai greitai aptiko automobilį. Jie ilgą laiką lydėjo vaikus, nes į reikalavimą sustoti 12-metis niekaip nereagavo. Bijodami avarijos, pareigūnai vaikų nepersekiojo.

Užtat policininkams pavyko išsiaiškinti, kad iš namų pabėgę vaikai pasiėmė tėvų kreditinę kortelę. Pagal tai broliukai greitai buvo rasti, kai bandė nusipirkti sausainių ties siena su Delavero valstija įsikūrusioje parduotuvėje. Po šito vaikai buvo sulaikyti ir vakarop jau buvo namie.

Pareigūnai nusprendė, kad vaikai galėjo sugalvoti išvažiuoti prisižiūrėję „YuoTube“ kanalą turinčio tinklaraištininko Deimono Frajerio vaizdo įrašų. Jis statė 10 tūkst. JAV dolerių už tai, kad Lamborghini Murcielago sunaudos mažiau degalų negu 2020 m. modelio Toyota Supra. Užduotis buvo tokia, kad reikėjo tiesiog važiuoti automobiliais, kol baigsis benzinas.