„Agrorodeo“ komanda atsisveikina su „Toyota Hilux“ visureigiu, kuriuo Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas du metus važiavo Dakaro ralyje.

„Kamane“ praminto automobilio skelbimas buvo patalpintas vos komanda jį atsiėmė Havro uoste po mėnesį trukusios kelionės keltu per Atlanto vandenyną.

„Labai gerbėm ir mylėjom šitą automobilį. Praleidom kartu dvejus sėkmingus metus, tačiau atėjo pokyčių metas. Kokie tie pokyčiai bus, atsakyti dar negalime – tikimės, jog po kelių mėnesių galėsime papasakoti daugiau. Šiuo metu faktas vienas – su „kamane“ atsisveikiname. Norime dalyvauti 2020 m. Dakaro ralyje, todėl ruošiamės jau dabar“, – teigia lenktynininkas V. Žala.

Sportinis „Toyota Hilux“ parduodamas už 217 000 Eur, iš kurių didelė dalis bus panaudota grąžinti „Šiaulių banko“ lizingui. Tai – didesnė suma nei prieš dvejus metus „Agrorodeo“ komanda sumokėjo jį įsigydama, tačiau komanda daug investavo į visureigio atnaujinimą ir tobulinimą. Vos įsigijus buvo sumontuotas naujas variklis, tad jo rida – apie 8 000 km greičio ruožuose. Pavarų dėžė, diferencialai, amortizatoriai ir kiti agregatai buvo perrinkti prieš praėjusį Dakarą.

Automobilis pilnai paruoštas bekelės maratonams – sumontuotas 500 l degalų bakas, speciali gesinimo sistema, integruotos hidraulinės kojos.

Tokius „Toyota Hilux“ gamina Belgijoje įkurta įmonė „Overdrive“. Tai yra vieni iš populiariausių automobilių Dakaro ralyje – tiek šios, tiek naujesnių kartų „Hilux Overdrive“ naudoja dešimtys komandų, tad visureigių kainos, nepaisant jų amžiaus, išlieka panašiame lygmenyje.

2019 m. Dakaro ralyje V. Žala su S. Jurgelėnu šiuo visureigiu užėmė 12 vietą, 2018 m. maratone finišavo 18. Anksčiau šis automobilis priklausė belgų „Bastion Hotels“ komandai, o jį pilotavo 68 metų viešbučių tinklo savininkas.

Automobilio skelbimas – Rallycarsforsale.net tinklalapyje.