Nekasdienis incidentas užfiksuotas Turkijoje.

Čia vienas apsukrus pardavėjas, pasiūlęs gerą nuolaidą, sugebėjo pirkėjus įtikinti įmokėti už automobilį 100 proc. siekiantį avansą. Nutiko tai Turkijos pietuose. Vietos gyventojas Emrė, iki tol dirbęs mokytoju, mažiausiai 80 kartų „pardavė“ vieną ir tą patį automobilį mažiausiai 80-čiai žmonių. Iš pirkėjų surinkęs apie 9 853 000 JAV dolerių, „pardavėjas“ dingo.

Automobiliai Turkijoje, įvertinus jų kainas salonuose ir benzino kainą – labiau prabanga, negu transporto priemonė. Emrė pirkėjams siūlė baltus Volkswagen modelius „tik“ už 12 300 JAV dolerių. Turkijoje tai – juokinga kaina. Apgauti pirkėjai teigė, kad mokytojas juos suviliojo, sukūręs istoriją apie bendradarbiavimą su konfiskuotais automobiliais prekiaujančiu salonu. Nuolaida „parduodamam“ automobiliui siekė net 5 000 JAV dolerių.

Iškart po to, kai Emrė pardavė pirmą (ir paskutinį) automobilį, garsas apie jį pasklido plačiai ir pirkėjai ėmė traukti vienas po kito. Vyras susirinko pinigus ir 10 mėnesių visus mulkino. Per tą laiką jis išsivežė visą turtą ir dingo. Tiesa, neilgam, nes policija jį gan greitai sučiupo. Beje, pareigūnai mano, kad nukentėjusių gali būti ir daugiau, nes dar ne visi „pirkėjai“ kreipėsi į teisėsaugos organus.