Britų motociklų gamintojas Triumph pranešė atšaukiantis 2018-ųjų modelinių metų motociklus.

Tiesa, kol kas tai susiję tik su Amerikos rinka. Motociklai atšaukiami dėl problemų su elektros instaliacija. Autorizuotuose servisuose turės apsilankyti Triumph Street Triple 2018 modeliai.

Paaiškėjo, kad į kairį, po vairu esantį jungiklį gali prasiskverbti drėgmė. Tokiu atveju nustos veikti žibinto įjungimas ir indikatorius, informuojantis apie degančias/nedegančias lemputes. Jeigu tai nutiks tamsiu paros metu ar per lietų, viskas gali baigtis avarija. Kadangi amerikiečiai linkę apsidrausti nuo bet kokių potencialių nemalonumų, kontroliuojantys organai nurodė ir Triumph America be jokių ginčų sutiko paskelbti atšaukimą. Iš viso servisuose turės būti patikrinta 1 250 motociklų Street Triple R, Street Triple S, Street Triple RS ir Street Triple LRH modifikacijų.

Didžiojoje Britanijoje, bent kol kas, pastarieji motociklai atšaukiami nebuvo. Beje, tai jau ne pirmas kartas, kai amerikietiškasis motociklų gamintojo padalinys priverstas atšaukti transporto priemones. Dėl gedimo variklio valdymo bloke metų pradžioje jiems jau teko atšaukti modelius Triumph Thruxton ir Triumph Thruxton R.