Koncernas pažėrė užuominų apie naujos kartos visureigio išvaizdą

 

Vienas sparčiausiai augančių automobilių gamintojų pasaulyje šiandien išplatino pirmąsias naujos kartos visureigio „Santa Fe“ nuotraukas. Tiesa, kol kas žiniasklaidai pateikiamos tik  Pietų Korėjoje kodiniu pavadinimu DM žinomo automobilio detalės, o gamybai parengto visureigio debiuto laukiama Niujorko automobilių parodoje balandžio pradžioje.

 

„Hyundai Santa Fe“ bus pirmasis koncerno visureigis, kurio išvaizda atspindės naują dizaino kalbą – „Audros linijas“. Ateityje „audros linijomis“ turėtų puikuotis ir kiti „Hyundai“ visureigiai.

 

„Santa Fe“ yra prabangiausias „Hyundai“ visureigis, kurio pardavimo apimtys nuo 2000 metų, kai pasirodė pirmoji „Santa Fe“ karta, siekia 2,56 milijono.

 

„Hyundai“ ir toliau lieka ištikima savo „takios skulptūros“ dizaino filosofijai, o „audros linijų“ koncepcija bus pritaikyta visureigių dizainui, siekiant automobilio išvaizdoje atskleisti audros suformuotų gamtos objektų grožį. Tokia dizaino kalba sukuria daugiabriaunes ir iškilias linijas, o pats automobilis atrodo agresyvesnis ir dinamiškesnis. „Santa Fe“ taip pat turės atpažįstamas korio akutės formos radiatoriaus groteles ir platesnius bamperius.

 

Nepaisant to, kad visureigis svers maždaug dvi tonas, jo išvaizda bus aptaki, dinamiška ir kupina išraiškingų detalių. „Santa Fe“ kūrėjai teigia, kad pagrindinės vertybės, kurias jie stengėsi įkūnyti naujame automobilyje yra išbaigtumas, išmanumas ir praktiškumas. Koncerno vadovai naujajam „Santa Fe“ pranašauja pasaulinę pardavimo sėkmę, motyvuodami tuo, kad visureigis bus išskirtinės išvaizdos, kimšte prikimštas naujausių technologijų ir patogus kasdieniam naudojimui.

 

 

Apie „Hyundai“

 

1967 metais įsteigta „Hyundai Motor Co.“ vėliau reorganizuota į „Hyundai Motor Group“, kuri 2007 metais tapo penktąja stambiausia pasaulyje automobilių gamintoja, turinčia daugiau nei dvi dešimtis su automobilių gamyba susijusių padalinių. „Hyundai Motor“, turinti šešias gamybos bazes už Pietų Korėjos ribų, 2010 metais pardavė apie 3,6 milijono automobilių visame pasaulyje. „Hyundai“ automobiliai parduodami 186 pasaulio šalyse maždaug 5 300 atstovybių ir automobilių salonų. Daugiau informacijos apie „Hyundai Motor“ bei jos gaminius rasite interneto svetainėje www.hyundai.com.