Žodis „Amarok” inuitų kalba reiškia „vilkas“.

Kaip tikras vilkas, Volkswagen Amarok puikiai prisitaikęs prie atšiaurių aplinkos sąlygų ir sudėtingos bekelės. Savo įspūdingas galimybes ir patikimumą Volkswagen Amarok jau įrodė 2010 – ųjų Dakaro ralyje, kuriame šis Volkswagen pikapas buvo naudojamas kaip oficialusis komandą lydintis automobilis. Argentinos ir Čilės teritorijoje vykusio ralio metu nuvažiuota 9000 kilometrų, įveiktas 50 laipsnių dykumų karštis ir atšiaurios aukštikalnių sąlygos, patirtos įveikiant per 4700 metrų virš jūros lygio esančias kalnų perėjas.

Kai daugelis automobilių sustoja pasibaigus keliui, Volkswagen Amarok rieda toliau. Jo pravažumas, universalumas ir ekonominiai rodikliai – išties įspūdingi net lyginant su pačiais geriausiais pikapais:

pasirinktinai tiekiama visų ratų pavara 4MOTION garantuoja sukibimą su beveik visomis žemės paviršiaus dangomis ir beveik visišką pravažumą bet kokia vietove.

plačiausia savo klasėje krovinių platforma suteikia galimybę vežti net skersai sukrautus standartinius europadėklus.

galingas 2,0 l TDI®-Biturbo variklis* užtikrina puikias ekonomines ir eksploatacines charakteristikas.

standus nešantysis rėmas suteikia reikiamą stabilumą net sudėtingiausiomis sąlygomis.

Žinoma, Volkswagen Amarok puikiai rieda ir gatvėmis bei automagistralėmis. Prabangus salonas ir tolygi automobilio eiga teikia neprilygstamą važiavimo dinamiškumą bei komfortą.

Nuolatinė arba prijungiama visų ratų pavara 4MOTION

Esant sudėtingoms važiavimo sąlygoms, būtinas ratams perduodamos jėgos efektyvus paskirstymas. Kai prijungiama visų ratų pavara 4MOTION yra įjungta, ji tolygiai paskirsto variklio perduodamą sukimo momentą priekiniams ir galiniams ratams. Tokiu būdu kiekvienai varančiajai ašiai tenka po 50 % galios. Užtenka paspausti visų ratų pavaros įjungimo mygtuką, ir Volkswagen Amarok ratai net ir esant nepalankiausiam gruntui įgyja nuostabų sukibimą su žemės paviršiumi. Volkswagen Amarok taip pat gali būti komplektuojamas ir pastovia visų ratų pavara 4MOTION, kuri net ir serijinėje komplektacijoje tiekiama kartu su elektroninio stabilizavimo programa (ESP).

Galimybė vežti iki 1 tonos svorio krovinį

Jeigu Volkswagen Amarok važiuoklė komplektuojama su sustiprintomis lingėmis, tokios modifikacijos automobilis gali vežti iki 1.147 kg*** krovinį. Jeigu jums teks vežioti tik lengvesnius krovinius, galima rinktis vadinamąsias komfortiškas linges, su kuriomis Volkswagen Amarok gali vežti iki 948 kg svorio krovinį. Pikapo Amarok krovinių kėbulas pasižymi ypatingu krovumu: kėbulo plotas – 2,52 m², o kėbulo plotis – net 1.222 mm. Tai yra geriausi krovumo parametrai tarp šios klasės automobilių, suteikiantys galimybę vežti net skersai sukrautus standartinius europadėklus.

Efektyvūs TDI® varikliai

Galima rinktis vieną iš dviejų variklių: galingą 90 kW galios 2,0 l TDI variklį* arba didelę trauką išvystantį 2,0 l BiTDI variklį*, kuris šiuo metu laikomas efektyviausiu. Jo konstrukcijoje naudojami du turbokompresoriai leidžia išvystyti įspūdingą trauką esant mažiems apsisukimams ir daugiau galios didelių apsisukimų zonoje. Esant 400 Nm sukimo momentui, šis variklis išvysto 120 kW (163 AG) galią, todėl pagrįstai galima mėgautis dinamišku važiavimu ir nedidelėmis degalų sąnaudomis. Galiniais ratais varomas Volkswagen Amarok su 2,0 l TDI varikliu* sunaudoja vidutiniškai 7,3 l dyzelino 100 km kelio.

Prabangus ir saugus salonas

Sunkvežimiams nebūdingas komfortas. Salone įrengtos patogios sėdynės, vairuotojas ir keleiviai gali mėgautis erdve galvos ir kojų srityse, mažai girdimas variklio gausmas ir daug vietos smulkiems, kelionėje būtiniems daiktams. Puikiai suprojektuota vairuotojo darbo vieta ir gausybė daiktadėžių smulkiai mantai susidėti teikia iš tiesų daug patogumų. Vairuotojo ir keleivių saugumą užtikrina serijinės komplektacijos vairuotojo ir keleivio oro pagalvės, ABS, ESP su priekabos stabilizavimo sistema, važiavimo įkalne ir nuokalne asistentai ir kitos pažangios sistemos.