„Mitsubishi Motors Corporation“ šiandien Tailande pristatė naujos kartos „Triton“ pikapą – vieną iš kompanijos visų laikų pardavimo rekordininkų, kurio ankstesnės kartos atstovai Europoje buvo žinomi L200 vardu. Užtenka vieno žvilgsnio ir tampa aišku – „Triton“ gimė iš naujo. Tiesa, pirmiausia su naujagimiu galės susipažinti praktiškų transporto priemonių gerbėjai Tailande – kitose Azijos, Artimųjų Rytų, Afrikos, Lotynų Amerikos bei Europos rinkose naujos kartos „Triton“ pasirodys kiek vėliau.

Vyriškas, elegantiškas ir dinamiškas – turint galvoje pikapų paskirtį, toks apibūdinimas kiek netikėtas, tačiau, kaip teigia kūrėjai, visiškai tikslus. Gerai sudėtą atletą primenantis automobilis išsiskiria erdviu salonu, didele krovos geba ir precizišku valdymu bet kokiomis sąlygomis. Patvari ir tvirta rėmo konstrukcija bei važiuoklė su „Mitsubishi“ RISE saugumo karkasu sukurta taip, kad  aukšto lygio saugumas užtikrinamas tiek važiuojant be krovinio, tiek su visiškai pakrautu kėbulu. Tuo tarpu vairuotojui nereikia keisti jokių įprasto lengvojo automobilio vairavimo įgūdžių – vairavimo komfortas, patogiai ir prognozuojamai veikianti stabdžių sistema, puiki garso izoliacija ir vibracijos slopinimo priemonės užtikrina įprastam kokybiškam važiavimui būdingus pojūčius.

Naujojo „Triton“ modelio kėbulas bus gaminamas trijų versijų – „Single Cab“, „Double Cab“ ir „Club Cab“. Siūlomi varikliai – taip pat trys. Patyrę ir patikimi 2,5 litro darbinio tūrio dyzelinis ir 2,4 litro darbinio tūrio benzininis variklis savo draugijoje šįkart turės ir naują 2,4 litro darbinio tūrio MIVEC šeimos dyzelį, išsiskiriantį galia ir nedidele anglies dvideginio emisija. 

 „Mitsubishi Motors Corporation“ generalinis direktorius, Osamu Masuko, naujojo modelio pristatymo ceremonijoje pažymėjo: „Iki šios dienos gaminamas „Triton“ buvo pristatytas 2005 metais. Iki šių metų rugsėjo mėnesio buvo parduota iš viso 1 260 000 ketvirtosios kartos pikapų. Tai yra vienas svarbiausių mūsų korporacijai modelių, svariai prisidėjęs prie sėkmingo „Mitsubishi“ verslo ir palankaus įvaizdžio. Neabejojame, kad ir naujasis „Triton“ modelis tęs šią tradiciją.“

Naujasis „Triton“ pikapas jau dabar aprėpia įvairiausius vartotojų poreikius, tačiau automobilio varikliai, važiuoklė ir techninė įranga bus pritaikyta kiekvienam regionui, kuriame jis bus parduodamas.