Dėl savo rafinuoto ir elegantiško stiliaus, puikaus važiavimo ir valdymo, patogaus interjero ir neprilygstamo veikimo „Renault Talisman“ netruko tapti vienu populiariausių rinkoje kelionių automobilių. Šių metų Ženevos automobilių parodoje „Renault Talisman“ sugrįžta į rampų šviesą su „Talisman S-Edition“ – dar labiau sportiškesne riboto leidimo versija.

„Talisman S-Edition“ „Intens“ įrangos lygis (ADAS paketas ir vaizdo sistema, „Multi-Sense“, masažinės sėdynės ir pan.) apjungia sportinį stilių bei išskirtinius prietaisus, o neprilygstamai sklandų važiavimą užtikrina „4-Control“ paketas ir elektroninė duslintuvo kontrolė.

„S-Edition“ – elegantiška, išskirtinio stiliaus versija, su juodo alizarino 19 colių ratais, didesnį privatumą užtikrinančiu stipriau tonuotu galiniu stiklu. Be to šis modelis gaminamas su „Pure Vision Full LED“ priekiniais žibintais, reljefiškais chromuotais durų slenksčiais, „S-Edition“ ženklu ant sparnų ir „Etoilé Black“ durelių veidrodžių korpusais – visa tai automobilio DNR pakelia į dar aukštesnį lygį.

„Talisman S-Edition“ interjeras subtilus, nors ir dekoruotas aiškiai sportiškais elementais, pavyzdžiui, juodos odos su raudonais akcentais apmušalai ir prietaisų skydelis (taip pat priderinta vairo, pavarų svirties silfono ir durų intarpų odos apdaila), pilki ir raudoni kilimėliai išsiuvinėti „S-Edition“ motyvu, aliumininiai pedalų dangteliai ir kiti aliumininiai apdailos elementai. Juodas stogo dangos apmušalas suteikia papildomo sportinio patrauklumo. Erdvus automobilio vidus, naujoviškos technologijos ir aukštos kokybės apdaila padėjo sukurti kompetentingą „Talisman S-Edition“ reputaciją.

„Talisman S-Edition“ Europoje bus parduodamas nuo 2018 m. rugsėjo mėnesio. Priklausomai nuo rinkos, bus galima įsigyti automobilį ir su kitokiu varikliu. Kainos bus paskelbtos vėliau. „Talisman S-Edition“ modelis bus demonstruojamas Ženevos automobilių parodoje iki kovo 18 d.

„S-Edition“ „Talisman“ serijai prideda sportiškumo, kurio laukė mūsų klientai. Naujasis 1,8 litro 225 AG variklis suderina galią ir valdymo subtilumą, užtikrinančius dar didesnį važiavimo malonumą“, – teigia Sandra Gomez, D segmento programų direktorė.