Naujasis visureiginis vienatūris Indijoje bus pristatytas specialios ceremonijos metu. Automobilis, ekspertų vertinimu, turėtų kainuoti apie 7 000 JAV dolerių (apie 6 070 eurų).

Jau kitą mėnesį Indijoje debiutuos visureiginis vienatūris Renault Triber. Gamintojai planuoja, kad tai įvyks birežlio 19-ąją. Tiesa, internete įvairių automobilių dalių nuotraukų buvo galima surasti gerokai anksčiau. Iš jų gerbėjai sužinojo, kad automobilis gaus dideles firmines radiatoriaus groteles, apsauginį aptaką, kiek sutrumpintą variklio dangtį ir masyvias, praplėstas ratų arkas.

Renault Triber gamybai naudojama ta pati platformą, kurią gavo ir Renault Kwid. Bazinę versiją varys 75 AG litrinis turbininis variklis, veikiantis poroje su 5 pavarų MPD.

Taip pat pirkėjams bus siūlomas modelis su 1,2 l atmosferiniu 78 AG „Datsun Cross“ varikliu bei variatoriumi. Žadama, kad abu variantai turės ABS, dvi saugos pagalves, kondicionierių, parkavimo daviklį, „Start-Stop Engine“ mygtuką, 16-os colių ratlankius ir t.t. Papildomai bus galima užsisakyti multimedinę sistemą, palaikančią Apple CarPlay ir Android Auto, bei galinio vaizdo kamerą.

Bazinė versija kainuos nuo 7 750 JAV dolerių (6 700 eurų), prabangiausia – apie 11 300 JAV dolerių (9 800 eurų).