Štai kokius produktus „Renault“ ir „Dacia“ pristatys jums Ženevos parodoje.

Naujasis „Renault Clio“

„Renault“ pristatys penktosios kartos ikoniškąjį „Clio“ automobilį, kurio jau yra parduota 15 milijonų vienetų. Nuo pat pirmojo pasirodymo 1990 m. „Clio“ tapo visos „Renault“ grupės geriausiai parduodamu modeliu visame pasaulyje. Dažniausiai karūnuotas kaip Prancūzijos mėgstamiausias automobilis, nuo 2013 m. jis tapo automobilių B segmento lyderiu Europoje.

Naujasis „Clio“ suprojektuotas pagal dvigubą „evoliucijos ir revoliucijos“ („Evolution & Revolution“) principą: išorės dizainas tampa vis brandesnis ir labiau išlaikytas, o interjeras visiškai pertvarkomas. Naujasis „Clio“ yra dinamiškesnis ir modernesnis, su daugiau išraižytų linijų ir tvirtesniu priekiu. Viduje revoliucija yra akivaizdi: visiškai pasikeitęs salonas, kuris buvo įkvėptas aukštesniojo segmento automobilių tiek kokybės, tiek technologijų prasme.

„New Clio“ bus pirmasis grupės modelis su „E-Tech“ hibridiniu varikliu, kuris buvo sukurtas remiantis „Renault“ technologija. Inovatyvios pagalbinės vairavimo priemonės padarys jį autonominio vairavimo  pradininku miesto automobilių tarpe.

Naujasis „Renault Twingo“

Naujasis „TWINGO“ tampa modernesnis ir labiau rafinuotas, išlaikydamas savo nerūpestingai smagią ir aktyvią išvaizdos pusę! Tiek interjere, tiek eksterjere bus siūlomos naujos personalizavimo galimybės. Naujajame  „TWINGO“ taip pat galima rasti naujausias „Renault EASY CONNECT“ technologijas.

„Dacia“ pristato naują „Ultimate“ ribotą leidimą

Po rekordinių 2018 metų „Dacia“ parodys „Ultimate“ ribotą leidimą, kuris taip pat žinomas kaip „Techroad“ kai kuriose šalyse *. Transversinis leidimas „Duster“, „Logan“ ir „Stepway“ šeimos modeliuose („Sandero“, „Logan MCV“, „Lodgy“ ir „Dokker“), siūlomuose su naujomis spalvomis: „Fusion Red“ ir „Highland Grey