Oficiali naujos kartos hečbeko premjera įvyks kitų metų pradžioje. Naujokas taps tokių modelių kaip Ford Fiesta ir Volkswagen Polo konkurentas.

Prancūzų automobilių gamintojas pradėjo paskutiniuosius naujos kartos hečbeko Clio bandymus. Foto šnipai „paslėptą“ automobilį prigavo Europos pietuose. Teigiama, kad oficiali modelio premjera numatyta kitų metų pradžiai.

Vyriausio Renault dizainerio Loreno van den Akerio teigimu, visi darbai jau baigti ir kitų metų pradžiai numatyta automobilio premjera turėtų nustebinti. „Tai bus geriausias Clio iš visų, kuriuos kada nors gaminome“ – teigė dizaineris.

Sprendžiant iš nuotraukų, naujasis Clio įgaus projektinio Renault Symbioz modelio bruožų. Nuo pirmtako jis skirsis naujomis radiatoriaus grotelėmis, C formos šviesos diodų žibintais ir kitokios formos variklio dangčiu. Rimtų pokyčių sulauks ir automobilio salonas, bet automobilio dydis turėtų nesikeisti.

Naujovei panaudota CMF-B platforma, kuria jis dalinasi su Nissan Micra. Tikrai žinoma, kad automobilis turės 1,3 l 150 AG turbininį dyzelinį variklį. Pastarasis 100 km/val. greitį leis pasiekti per 8 sekundes.