Skaičiuojama, kad 2050-aisiais pristatomų prekių kiekis padidės keturis kartus. Internetinė prekyba keičia ne tik komercijos, bet ir judėjimo mieste tendencijas.

„Renault“ imasi optimizuoti prekių pristaymą: naujasis „Renault City EZ-FLEX“ elektrinis LCV automobilis yra puikus darbo įrankis. Be to, jis padės atpažinti vežėjų poreikius ir ištobulinti ateities modelius.

Dėl pasaulyje sparčiai stiprėjančių urbanizacijos tendencijų iki 2030 m. daugiau kaip 60 procentų gyventojų gyvens miestuose. Bet toks žmonių judėjimas nėra vienintelis aspektas, kurį reikia permąstyti. Prasideda nauja prekių transportavimo era: greitis, lankstumas ir patikimumas – tai nauji vartotojų reikalavimai, siejami su sparčiai didėjančiais pirkimais internetu. Toks vis greitesnio ir tikslesnio pristatymo laiko poreikis neatsiejamas nuo vis griežtesnių reguliuojančių apribojimų miestuose ir miesto centruose. „Renault EZ-FLEX“ – naujas „Renault“ elektrinis LCV automobilis, pritaikytas miestui.

EZ-FLEX: TRANSPORTO PRIEMONĖ, SUKURTA IR SKIRTA PREKIŲ PRISTATYMAMS MIESTE

„Renault EZ-FLEX“ yra kompaktiška ir manevringa transporto priemonė, skirta sklandžiai judėti mieste. Automobilio matmenys užtikrina optimalumą: ilgis (3,86 m), plotis (1,65 m) ir aukštis (1,8 m) – tai pakankamai mažas automobilis, nesunkiai telpantis automobilių stovėjimo aikštelėse, tačiau labai talpus. Jo 3 m3 krovinio erdvė yra išskirtinė pagal tokius automobilio matmenis. 4,5 m sukimosi ratas užtikrina puikų manevringumą miesto centre. Tai visas spektras tikrojo LCV galimybių kompaktiškame „Renault EZ-FLEX“.

Viskas suprojektuota taip, kad atitiktų tiekėjų poreikius: plati prieiga prie vairuotojo sėdynės, kuri palengvina įlipimą ir išlipimą. Gerai matomas centrinis prietaisų skydelis, todėl vairavimo informaciją galima pamatyti greitai ir lengvai. Pėsčiųjų ir miesto aplinkos matomumas bei paprastas ir efektyvus automobilio valdymas. Žmogaus ir automobilio sąsaja yra moderni ir visiškai integruota su išmaniuoju telefonu.

Galinis pakrovimas yra optimizuotas dėl ergonomiško pakrovimo aukščio (760 mm virš žemės). Durelės atsidaro taip, kad būtų galima lengvai pasiekti visą pakrovimo paviršių. Be to, „Renault EZ-FLEX“ galima atlikti įvairias transporto konfigūracijas keičiant galinę erdvę. Dėl šių pakeitimų galinė erdvė gali būti pritaikoma pagal skirtingus profesionalų, naudosiančių šią transporto priemonę, poreikius.