Nuo 2018 m. spalio 2 d. „Renault“, „Alpine“ ir „Dacia“ pasitiks lankytojus prie savo stendo, 2018 metų Paryžiaus automobilių parodoje.  

„Renault“ demonstruoja prekės ženklo esmines savybes: prancūzų dizainą, lengvą gyvenimą 

Spalio 2 d. savo spaudos konferencijoje „Renault“ pristatys savo naujausią aukščiausios kokybės automobilių-robotų koncepciją. Ši koncepcija – tai „Renault“ automobilių robotų trilogijos, atskleidžiančios 2018 m. pateikiamų judrumo paslaugų, dalis. Pirmą kartą tai bus pristatyta spaudos konferencijoje, kuri vyks „Renault“ stende (1 salėje) 9.30 val.

Ši paroda – taip pat galimybė fiziškai išbandyti naująjį „Kadjar“.

„Renault“ taip pat ruošiasi švęsti savo 120 metų sukaktį, ta proga darbotvarkėje numatyta daugybė renginių:

– Rugsėjo 30 d. automobilių parodoje rengiamas Didysis 120 metų paradas. Šio šou preliudija – trisdešimt „Renault“ automobilių – įvairūs kolekcijų modeliai ir kolekcionierių automobiliai – važinės po Paryžių.

– „Renault“ kolekcija su garsiuoju „Type A“ priešakyje bus eksponuojama viso šou metu 1 salėje, „Renault“ stende, taip pat Mitinių maršrutų parodoje, 5.1 salėje.

– „Renault“, kaip viena iš visų naujų mobilumo formų sprendimų varomųjų jėgų, propaguodama visuomenei savo partnerystę ir bendras programas su „Marcel“, „Renault Mobility“ ir „Renault Rent“, skiria jiems stendą 2.1 salėje.

– Galiausiai „Renault“ suteiks plačiajai visuomenei galimybę išbandyti savo elektromobilius „Concorde“ bandymų vietoje (nuo 2018 m. spalio 4 d.)

„Alpine“, šeimos portretas 

Visus „Alpine“ – ženklo, kuris patenkina visų automobilių entuziastų poreikius, – modelius rasite šiam ženklui skirtame stende, 1 salėje. Čia bus demonstruojama visa A110 šeima – „A110 Pure“, du „A110 Légendes“ ir A110 GT4. Nuo spalio 4 d. keli „Alpine“ kolekcijos modeliai taip pat bus demonstruojami 5.1 salėje, Mitinių maršrutų parodoje.

  „Dacia“ gerbėjams

Parodoje demonstruojamas Europoje daugiausia parduodamas naujasis „Duster“, tai „Dacia“ galimybė pristatyti savo produktų naujienas ir pradėti „Sandero Stepway“ dizaino konkursą. „Dacia“ prekės ženklo gerbėjams taip pat bus pristatyta paroda siurprizas, kurią verta pamatyti. Visa tai atrasite nuo 2018 m. spalio 2 d.